Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.03.2023 10:02

Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko

Maciej Dowbor, Maciej Rock
fot. KAPiF

Po premierowym odcinku 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gwiazdy spotkały się na wspólnym świętowaniu. Tak zachowują się Maciej Rock i Maciej Dowbor poza kamerami.

Decyzją produkcji po wielu latach Piotr Gąsowski został zastąpiony w roli prowadzącego przez znanego prezentera Polsatu. Choć publicznie panowie mieli sprawiać sobie wiele złośliwości, prywatnie ich relacja wygląda zupełnie inaczej.

Maciej Dowbor i Maciej Rock po nagraniach do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Widzowie Polsatu w piątkowy wieczór byli świadkami nowej edycji popularnego programu rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Do rywalizacji o względy jurorów stanęli m.in.: Julia Kamińska, Piotr Stramowski oraz Krzysztof Ibisz, który zwyciężył premierowy odcinek.

Odbiorcy mogli ocenić również wiele zmian, które ostatnio nastąpiły w składzie programu. W roli prowadzącego nie zobaczymy już Piotra Gąsowskiego, a Macieja Rocka. Po zakończeniu nagrań nie zabrakło obu prezenterów na symbolicznej imprezie.

Ze zdjęć, które trafiły do mediów, można łatwo zauważyć, że obaj panowie świetnie czują się w swoim towarzystwie. Na spotkaniu nie szczędzili sobie miłych uścisków, a Maciej Dowbor nawet złożył przyjacielski pocałunek na policzku kolegi.

Widzowie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mogą być zaskoczeni takim zachowaniem, biorąc pod uwagę ich relacje przy włączonych kamerach.

Dramatyczne oświadczenie Filipa Chajzera. "Najtrudniejszy i najsmutniejszy dzień"

W mediach społecznościowych ich relacja wygląda inaczej

Zarówno Maciej Dowbor, jak i Maciej Rock aktywnie prowadzą media społecznościowe, ukazując internautom kulisy powstania popularnego programu. Po decyzji o zmianie prowadzącego panowie musieli przełamać pierwsze lody, by zapewnić widzom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Początkowo wydawało się, że rozejm między dziennikarzami nie jest możliwy. W mediach często zasypywali się złośliwościami, a przed kamerą nie szczędzili sobie kąśliwych komentarzy.

Na szczęście prezenterzy znani są również ze swojego poczucia humoru. Okazuje się, że "rywalizacja" między gwiazdami jest jedynie formą żartu, a nie przykładem wrogości. Część internautów jednak omylnie zinterpretowała postawę duetu. Maciej Dowbor w rozmowie z nami wyjaśnił, jaka jest prawda.

Maciej Dowbor zdradza prawdę o relacji z Maciejem Rockiem

Po nagraniach 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mieliśmy okazję porozmawiać z Maciejem Dowborem o jego odczuciach po zmianie współprowadzącego. 

Okazuje się, że Macieja Rocka zna od wielu lat, a prywatnie łączą ich bardzo bliskie relacje. Dziennikarz nawet podczas ślubu prezentera z Joanną Koroniewską przeczytał specjalne przemówienie.

Z Rockiem się znamy 20 lat prawie. Jesteśmy ze sobą mocno związani — przyznał Maciej Dowbor.

Oczywiście nawet w rozmowie z nami prezenter nie zapomina o swojej zabawowej stronie. Dla kontrastu opisał Macieja Rocka także bardziej oschłym określeniem.

Z tym kolegą to bym nie przesadzał. To raczej bardzo daleki znajomy z pracy — zażartował.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Dowbor, Maciej Rock (5).jpg
fot. KAPiF
Maciej Dowbor, Maciej Rock (4).jpg
fot. KAPiF
Maciej Dowbor i Maciej Rock (2).jpg
fot. KAPiF
Maciej Dowbor i Maciej Rock.jpg
fot. KAPiF
Maciej Dowbor i Maciej Rock (3).jpg
fot. KAPiF
Natalia Janoszek (6).jpg
fot. KAPiF
Robert Janowski z żoną.jpg
fot. KAPiF

Zapraszamy na naszego Instagrama