Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Cleo całkowicie się rozsypała, wyszła ze studia "The Voice Kids". Smutny widok, powód wzbudza emocje
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 03.03.2023 13:54

Cleo całkowicie się rozsypała, wyszła ze studia "The Voice Kids". Smutny widok, powód wzbudza emocje

Cleo
fot. Jan Bogacz / TVP, materiały prasowe

Tak emocjonalnych scen spodziewał się mało kto. W najnowszym odcinku 6. edycji programu “The Voice Kids” dojdzie do poruszającej sytuacji. Widzowie dowiedzą się, dlaczego Cleo opuściła studio. 

Reakcją piosenkarki zaskoczeni byli nie tylko Tomson, Baron i Dawid Kwiatkowski, ale również znajdująca się na sali publiczność. Co się stało?

"The Voice Kids": Cleo rozkleiła się na wizji

“The Voice Kids” jest uwielbianym programem muzycznym, który doczekał się już 6. edycji. Utalentowane dzieci tłumnie przybywają na castingi, by móc zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością oraz gwiazdorskim jury. 

Obecnie widzowie Telewizji Publicznej śledzą 6. edycję muzycznego formatu. Jurorami i jednocześnie trenerami są: Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo. Piosenkarka kilkukrotnie pokazała, że jest wrażliwa na sztukę i nie zdołała ukryć swoich łez. 

W zbliżającym się, sobotnim odcinku dojdzie jednak do wyjątkowego obrotu spraw. Okazuje się, że podczas nagrań wzruszona piosenkarka zdecydowała się opuścić studio. 

Prawie cała rodzina gra w "M jak miłość". Żona i córka Bartłomieja Nowosielskiego też są aktorkami

Jurorzy zmartwili się stanem Cleo

Po jednym z występów Cleo wyszła ze studia. Po chwili wróciła na swój jurorski fotel, a zmartwiony stanem koleżanki Tomson postanowił dopytać o szczegóły.

Kto tu ma łezki w oczach? — powiedział. 

Jedno pytanie sprawiło, że artystka ponownie się rozkleiła. Gwiazda wręcz nie mogła pohamować swoich łez. Ostatecznie postanowiła usiąść na swoim miejscu i skryć swoją twarz w dłoniach. Kilka razy przeprosiła za swoje zachowanie.

Misio, daj spokój — uspokajali poruszoną Cleo pozostali trenerzy, podając chusteczki higieniczne. Dawid Kwiatkowski dopytywał, co się stało.

Nowy odcinek "The Voice Kids"

Najnowszy odcinek 6. edycji “The Voice Kids” zobaczycie w najbliższą sobotę, 4 marca o godzinie 20:00 na antenie TVP 2. Wówczas dowiemy się, dlaczego Cleo nie mogła przestać płakać i kto tak bardzo wzruszył piosenkarkę. 

Muzyczny program dla dzieci to projekt, dzięki któremu młodzi, uzdolnieni artyści mogą stać się zauważeni. Przypomnijmy, że dzięki programowi sławę zyskały takie gwiazdy jak Roksana Węgiel, Viki Gabor czy Sara James. 

Zobacz zdjęcia:

Cleo  (3).png
Cleo, “The Voice Kids”, fot. Jan Bogacz / TVP
Cleo  (2).png
Cleo, “The Voice Kids”, fot. Jan Bogacz / TVP
Cleo  (4).png
Cleo, “The Voice Kids”, fot. Jan Bogacz / TVP
Cleo  (1).png
Cleo, “The Voice Kids”, fot. Jan Bogacz / TVP

Źródło: materiały prasowe