Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Tylko u nas: Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP. Znamy powód. Co wspólnego ma z tym Marcin Hakiel?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 16.08.2023 15:50

Tylko u nas: Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP. Znamy powód. Co wspólnego ma z tym Marcin Hakiel?

Jesienna ramówka TVP bez Kasi Cichopek, fot. KAPIF
Jesienna ramówka TVP bez Kasi Cichopek, fot. KAPIF

Dlaczego Kasia Cichopek nie przyjdzie na jesienną ramówkę TVP 2023? Świat gwiazd dotarł do szczegółów. Znamy powód nieobecności gwiazdy. Co stanęło jej na przeszkodzie?

Kiedy ramówka TVP na jesień 2023?

Sierpień zobowiązuje poszczególne stacje telewizyjne do prezentowania oferty programowej przygotowanej na najbliższy sezon. Za nami konferencja ramówkowa Polsatu, która upłynęła pod znakiem Dody i Elżbiety Romanowskiej – dwóch najbardziej intrygujących postaci jesiennej transzy. Z kolei jutro, 17 sierpnia, swoje portfolio pokaże TVP.

Paulina Smaszcz złamała zakaz sądowy. Słono zapłaci za to, co zrobiła. "Znów strzeliła sobie w stopę" Tylko u nas: Absurdalne, czym Dominika z Krotoszyna podpadła Marcinowi Hakielowi. Sprawa ma związek z Kasią Cichopek

Jesienna ramówka TVP 2023 – gwiazdy "You Can Dance" nie tracą pracy

Jesienią w TVP zabraknie “You Can Dance”. Mimo że taneczne show znika z jesiennej ramówki stacji, to wszystkie gwiazdy wciąż w niej pozostają. Edyta Herbuś, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Kasia Cichopek wciąż mogą liczyć na udział w innych formatach. Szczególnie ostatnia z wymienionych ma sporo zajęć.

jurorzy you can dance (2).png
Jury You Can Dance nie traci pracy, chociaż program znika z jesiennej ramówki, fot. KAPIF

Świat gwiazd dowiedział się, że pojawi się też nowy program, ale szczegóły są owiane tajemnicą:

TVP szykuje wielką niespodziankę dla widzów, ale szczegóły chce ogłosić na ramówce. Będzie sporo zmian i sporo zaskoczeń – mówi nam osoba ze stacji.

Dlaczego Kasia Cichopek nie pojawi się na jesiennej ramówce TVP 2023?

Tradycyjnie podczas prezentacji pojawią się twarze wszystkich formatów. Chociaż wielu dziennikarzy i fanów wyczekuje wyjścia Kasi Cichopek, to jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, nie zobaczymy jej jutro w tłumie sław. Powodem są wakacje z dziećmi, na których obecnie przebywa:

W tym terminie od dawna Kasia miała zaplanowane wakacje z dziećmi, a to jest dla niej priorytet – mówi nam koleżanka Kasi z “Pytania na śniadanie”.

Katarzyna Cichopek.png
Dlaczego Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP?

To jednak nie wszystko. Jedna z gwiazd “M jak miłość”, która doskonale zna Kasię i social media, dodaje:

Szum medialny, jaki wywołał ostatnio Marcin Hakiel, organizując wywiad z samym sobą, sprawił, że dziennikarze znów zalali ją serią pytań. Kasia zachowuje w tej sprawie milczenie, bo tak jak każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie o social mediach, dobrze wie, że wywiady organizowane w formie Q&A (pytania i odpowiedzi), można zwyczajnie zmanipulować. 

Znajoma z “M jak miłość” spekuluje, że być może Marcin nie bez powodu akurat teraz udzielił odpowiedzi na niewygodne pytania:

Może to nie przypadek, że Hakiel zrobił to tuż przed ramówką, licząc na to, że dziennikarze postawią byłą żonę w krzyżowym ogniu pytań?

Najważniejsze dla fanów Kasi jest z pewnością to, że w ramówce TVP będą mogli się z nią spotykać bardzo często. Oprócz “M jak miłość” i “Pytania na śniadanie” gwiazda pojawi się także w roli gościa lub prowadzącej inne wydarzenia. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Kasia Cichopek.jpg
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w marcu 2022 roku, fot. KAPIF
Katarzyna Cichopek (63).jpg
Kasia Cichopek, fot. KAPIF
Maciej Kurzajewski, Katarzyna CIchopek (9).jpg
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą od jesieni 2022, fot. KAPIF