Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu. Wszystko tuż po zwolnieniu Cichopek. Ale numer!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.01.2024 10:01

Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu. Wszystko tuż po zwolnieniu Cichopek. Ale numer!

Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu, fot. KAPiF
Marcin Hakiel wraca do telewizji w wielkim stylu, fot. KAPiF

Marcin Hakiel otrzymał angaż w telewizji. Informacja o zatrudnieniu tancerza pojawiła się w mediach krótko po tym, jak przekazano wieści o zwolnieniu z TVP jego byłej żony Katarzyny Cichopek.

Marcin Hakiel ma dobrą passę

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek uchodzili za jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo rozstało się w marcu 2022 r., a jak się wkrótce okazało, aktorka związała się ze swoim kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim.

Choć początkowo tancerz bardzo przeżywał rozwód, dziś wydaje się żyć pełnią życia. Jest w szczęśliwym związku i cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Jego była żona ma w ostatnim czasie nieco mniej powodów do radości.

Choć wydawało się, że jej pozycja w “Pytaniu na śniadanie” jest niepodważalna, Katarzyna Cichopek została zwolniona z programu wraz ze swoim życiowym i ekranowym partnerem. Para wystosowała w sprawie oświadczenie.

Było o włos od wpadki. Marcin Hakiel wrzucił do sieci bardzo intymne zdjęcia swojej partnerki Najpierw zwolnienie Cichopek z "Pnś", a teraz głos zabrała produkcja "M jak Miłość". Nie mogli zostawić tego bez komentarza

Marcin Hakiel powraca do telewizji

Marcin Hakiel zdobył sławę dzięki występom w “Tańcu z gwiazdami”. To właśnie na planie programu poznał Katarzynę Cichopek, której partnerował na parkiecie. Wspólna praca doprowadziła ich do wielkiego zwycięstwa w drugiej edycji show.

Gwiazdor wystąpił w trzech edycjach popularnego formatu, by ostatecznie zrezygnować z udziału w przedsięwzięciu. Od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się jednak plotki na temat możliwości jego powrotu.

Mówiono o tym, że Marcin Hakiel może zająć miejsce w nowej ławie jurorskiej “Tańca z gwiazdami”. Dziś wiemy, że tak się nie stanie - pojawią się w niej bowiem Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Jan Wygoda. Okazuje się jednak, że nie wszystko stracone!

Marcin Hakiel
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPiF

Marcin Hakiel wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Portal Pomponik dotarł do informacji, z których wynika, że Marcina Hakiela podziwiać będziemy mogli w 16. edycji “Tańca z gwiazdami” jako jednego z uczestników show. Nowa odsłona formatu wystartuje już 3 marca.

40-latek powalczy o zwycięstwo m.in. z Roksaną Węgiel, Maciejem Musiałem, Małgorzatą Ostrowską-Królikowską i Kamilem Baleją. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy były mąż Katarzyny Cichopek występować będzie jako “gwiazda”, czy partnerujący tancerz.

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel, fot. KAPiF

Źródło: pomponik.pl