Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ile?! Lepiej usiądźcie. Taką sumkę zgarnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska za udział w "TzG"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 14.01.2024 22:04

Ile?! Lepiej usiądźcie. Taką sumkę zgarnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska za udział w "TzG"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF

Przed nami kolejna edycja uwielbianego przez widzów show “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem czeka nas wiele zmian głównie w składzie jury. Okazuje się, że jedną z uczestniczek została Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ile wyniesie jej honorarium. Ta kwota zwala z nóg!

"Taniec z gwiazdami". 10. lecie na antenie Polsatu

W tym roku wiosenna edycja “Tańca z gwiazdami” będzie wyjątkowa. Program obchodzi 10. lecie istnienia w ramówce Polsatu. Zmagania gwiazd na parkiecie będziemy mogli śledzić od 3 marca w każdą niedzielę. Edward Miszczak zdecydował, że tym razem nad produkcją będzie czuwała firma “Jake Vision”. We wcześniejszych edycjach tę funkcję obejmowała firma “Roch Star”.

Edward Miszczak wrócił do schematu, który sprawdził się w czasach, gdy “Taniec z gwiazdami” był w TVN. Wtedy też program pokazywano w niedziele – zdradza nam osoba z Polsatu. 

Na parkiecie zobaczymy wiele czołowych polskich gwiazd. Wśród nich znajdzie się Maffashion, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska oraz Filip Chajzer. Produkcja bardzo zabiegała o udział Mikołaja Roznerskiego i Andrzeja Sołtysika. Panowie jednak nie przystali na tę propozycję. 

TYLKO U NAS. Nowe jury "Tańca z gwiazdami". Co zdecydował Edward Miszczak? Mamy przecieki Kolejny juror "Tańca z Gwiazdami" traci posadę. Fani wściekli na Edwarda Miszczaka. "To jakieś chore"

Kto stracił pracę w "Tańcu z Gwiazdami?"

Zmiany w najnowszej edycji obejmą też mocno skład jury. Nie zobaczymy aż trzech osób, które przez lata były bardzo kojarzone z programem. Poinformowano o odejściu Andrzeja Piasecznego, a także Michała Malitowskiego oraz Andrzeja Grabowskiego. Ostatni dwaj z programem byli związani od pierwszej edycji stacji Polsat. 

Fani programu najbardziej odczuli odejście Andrzeja Grabowskiego. Kiedy Polsat zawiadomił o tej decyzji, tłumnie sprzeciwi się w komentarzach. Dla wielu to właśnie aktor był “sercem programu”.

  • Grabowski też nie będzie oceniał jak tańczę? NO WYJDĘ Z SIEBIE.
  • Andrzej Grabowski był moim ulubionym jurorem od dziecka, od pierwszej edycji którą obejrzałam, był jednym z głównych powodów dla którego wciąż oglądałam program, ciężko będzie się z nim pożegnać... Dziękuję za wszystkie cudowne chwile, za każdy dobry żart, za każdą pochwałę, za każdy krok postawiony w tańcu z uczestnikami, był pan wspaniałym jurorem.
  • Bez Andrzeja to już nie będzie ten sam program – czytamy na profilu Polsatu

Wiemy, ile zarobi jedna z uczestniczek tegorocznej edycji. Ta suma robi wrażenie. 

Ile zarobi Małgorzata Ostrowska-Królikowska w "TzG"?

Jak dowiedział się portal “ShowNews” aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska została nową uczestniczką programu Polsatu “Taniec z Gwiazdami”. Podpisała już kontrakt i stawka robi ogromne wrażenie. Aktorka nigdy wcześniej nie chwaliła się, żeby miała jakąś większą styczność z tańcem towarzyskim. Czeka na nią więc niemało godzin spędzonych na sali treningowej, ale z pewnością honorarium jej to wynagrodzi. 

Ostrowska-Królikowska podpisała umowę na "Taniec z Gwiazdami" - będzie uczestnikiem. Aktorka dostała 10 tys. za odcinek. Przy takiej gwieździe może być tak, że niezależnie ile wytańczy, ma zagwarantowaną kasę za trzy-cztery odcinki. Jak dojdzie wyżej lub wygra, to wiadomo, zarobi więcej - twierdzi informator serwisu ShowNews.pl.

Będziecie oglądali zmagania Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej na parkiecie?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, fot. KAPiF