Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Taniec Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska może liczyć na specjalne traktowanie. Bez tego w ogóle nie wzięłaby udziału w show!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.02.2024 10:24

"Taniec Gwiazdami". Dagmara Kaźmierska może liczyć na specjalne traktowanie. Bez tego w ogóle nie wzięłaby udziału w show!

Dagmara Kaźmierska w "Tańcu z Gwiazdami"
Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF

Dagmara Kaźmierska już niedługo pojawi się na ekranie w nowej dla siebie roli - tancerki. Okazuje się, że “Królowa życia” może liczyć na specjalne traktowanie. O co chodzi?

Taniec z gwiazdami 2024

Już 3 marca na antenie telewizji Polsat powróci format "Taniec z gwiazdami'. Telewidzowie będą mogli ponownie oglądać show po półtora rocznej przerwie. W programie nastąpiły jednak spore zmiany. Andrzej Grabowski, Michał Malitowski oraz Andrzej Piaseczny nie pojawią się już w roli jurorów. Na ich miejsce zatrudniono znanego z show profesjonalnego tancerza - Rafała Maseraka, a także aktorkę Ewę Kasprzyk oraz choreografa Tomasza Wygodę. Niezmiennie w swojej roli pojawi się za to Iwona Pavlović.

Zmieni się także skład prowadzących. Obok Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza nie wystąpi już zmagająca się ostatnio z problemami zdrowotnymi Izabela Janachowska.

A jakie gwiazdy biorą udział w nowej odsłonie tanecznego show?

"Rolnik szuka żony". Najpiękniejsza rolniczka w historii na profilu programu tuż przed nową edycją! Okazja wyjątkowa Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

Kto wystąpi we wiosennej edycji "TzG"?

Tym razem zaproszenie do formatu przyjęli: blogerka modowa Maffashion, piosenkarka Roksana Węgiel, aktorka Anita Sokołowska, dziennikarz Kamil Baleja, aktor Maciej Musiał, aktor Krzysztof Szczepaniak, aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska, dziennikarz Filip Chajzer, lekkoatleta Adam Kszczot, aktor Aleksander Mackiewicz, aktorka Beata Olga Kowalska oraz znana z wielu programów telewizyjnych Dagmara Kaźmierska.

Jednym z większych zaskoczeń jest właśnie udział ostatniej uczestniczki. Kaźmierska, która ma już własny program w telewizji Polsat, od dłuższego czasu mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. O co chodzi?

Dagmara Kaźmierska ze specjalnym traktowaniem w "Tzg"?

Dagmara Kaźmierska kilka lat temu uległa wypadkowi, w którym odniosła poważne obrażenia - złamała nogi. Jak zatem wystąpi w tanecznym show? Celebrytka sama przyznała, że ma spore obawy.

Marcin Hakiel już teraz zobaczył, co to jest za problem. On myślał, że jest trochę mniejszy, ale jest ogromny. Mam problem z utrzymaniem równowagi też w niektórych momentach, bo jedną nogę mam krzywą, drugą mam krótszą - wyjawiła w rozmowie z “Faktem”.

Okazuje się jednak, że Dagmara może liczyć na specjalne traktowanie. Gwiazda wyjawiła, że będzie występować w innych butach, niż pozostali uczestnicy programu. Zamiast w szpilkach, zatańczy na koturnach, by jej stopa była bardziej stabilna. 

Sprawę skomentował również partner taneczny Kaźmierskiej. Zwrócił on uwagę na coś jeszcze:

My też musimy to sobie dopasowywać. Ale dla mnie najważniejsze, że Dagmara chce przychodzić na zajęcia - wyjawił.

Będziecie kibicować tej parze?

Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF
Dagmara Każmierska, fot. KAPiF