Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 19.02.2024 20:08

Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy

“Rolnik szuka żony”
Waldek i Dorota z "Rolnik szuka żony", fot. Facebook, Instagram

Waldek z “Rolnik szuka żony” po zakończeniu programu należy do grona uczestników, którzy najczęściej pojawiają się w mediach i są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Wokół rolnika ciągle jest głośno odnośnie jego związku z poznaną w formacie Dorotą. Teraz Waldemar tłumaczy się przed fanami, z tego jak zwrócił się do partnerki. Szczegóły.

Waldemar i Dortota w "Rolnik szuka żony"

Waldemar i Dorota z “Rolnik szuka żony” po udziale formacie zostali parą, Jednak w programie się na to nie zapowiadało. Kobieta była jedną z trzech kandydatek do serca rolnika, który zaprosił do gospodarstwa ją, Marię i Ewę. Najbardziej zaiskrzyło między mężczyzną a ostatnią wymienioną uczestniczką. Waldek zdawał się być oczarowany Ewą, a fani byli przekonani, iż stworzą oni związek.

W finałowym odcinku rolnik zaskoczył jednak wyznaniem, iż rozstał się z kobietą. Między byłymi partnerami doszło do różnicy zdań, na temat tego jak wyglądała ich relacja i co jest przyczyną niepowodzenia tej relacji.

To nie jedyny szok, jaki Waldemar zapewnił widzom. Chwilę później przyznał, iż ma nową partnerkę, czyli Dorotę, do której zdecydował się napisać po zakończeniu “Rolnika”.

Stanowcza reakcja Doroty z "Rolnika" po doniesieniach o końcu związku z Waldkiem. Ona tak serio? Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

Waldek i Dorota z "Rolnika" w związku po udziale w show

Waldek i Dorota to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par show “Rolnik szuka żony”. Innym równie popularnym i aktywnym w mediach społecznościowych duetem są Ania i Kuba

Po emisji programu rolnik i jego wybranka skupili się na budowaniu swojej relacji, zapoznali ze sobą swoich synów z poprzednich relacji, spędzili razem Święta Bożego Narodzenia jak i Sylwestra. Na początku roku pochwalili się w sieci, iż zabrali dzieci na ferie w góry. Dorota pokazywała na Instagramie, jakie niespodzianki robił dla niej Waldemar, m.in. kwiaty bez okazji. 

Jednak w mediach nie cichną spekulacje, czy w ich związku na pewno układa się pomyślnie. 

Waldek z "Rolnik szuka żony" tłumaczy się przed fanami

“Rolnik szuka żony” przez lata cieszył się ogromną popularnością wśród fanów. W związku ze zmianami, jakie zaszły w TVP telewidzowie wyrazili obawy, czy ich ulubiony program randkowy powróci na antenę. Głos w tej sprawie zabrała prowadząca formatu, Marta Manowska.

Waldek, uczestnik ostatniej jubileuszowej edycji, który był bardzo zadowolony z udziału w formacie, teraz musi się zmagać z fanami, którzy dopytują o jego związek z Dorotą. W ostatnim zorganizowanym przez siebie Q&A rolnik tłumaczył się przed obserwującymi. 

Jeden z internautów zadał mu pytanie “Nie hejt, a pytanie, dlaczego ponad 30-letnia kobietę nazywacie Dorotka? Nie ma 5 lat”. Waldemar odpowiedział:

Dorotka nie ma nic przeciwko, że tak się do niej zwracam. Bardzo się cieszy. że tak do niej mówię.

I co wy na to?

Jak Waldek z
Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy, fot. Instagram
Waldemar i Dorota z
Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy, fot. Facebook
Waldek z
Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy, fot. Instagram
Waldek z
Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy, fot. Facebook
Rolnik szuka żony
Jak Waldek z "Rolnika" publicznie nazwał Dorotę? Fani interweniują, a on się tłumaczy, fot. Instagram