Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 10:46

Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę

Agnieszka z "Rolnika"
Agnieszka z "Rolnika", fot. Instagram

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Fani chętnie śledzą losy uczestników w mediach społecznościowych nawet po zakończeniu sezonu. Agnieszka z 10. edycji pokazała się w obłędnej stylizacji. Fani podziwiają jej metamorfozę.

Agnieszka w 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Agnieszka było uczestniczka jubileuszowej, dziesiątej edycji popularnego show telewizyjnego "Rolnik szuka żony", pokazała się widzom pierwszy raz w wieku czterdziestu lat jako szczupła brunetka o brązowych oczach. Nieodłączną częścią jej, jest życie wiejskie, nie wyobrażając sobie innego stylu życia. 

Zarządza swoimi rozległymi 17-hektarowymi terenami, gdzie hoduje konie i prowadzi kompleks ośrodka jeździeckiego, hotelu oraz restauracji. Mimo natłoku obowiązków potrafi znaleźć czas na rozrywkę i przyjemności. Poza pasją do jeździectwa, lubi również rowerowe wycieczki, narty, spacery, podróże, dobre książki oraz interesujące filmy. 

Chociaż doświadczyła już kilku związków, wciąż zastanawia się, czy kiedykolwiek poznała prawdziwą miłość. Postanowiła więc wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony", aby poszukać tej wyjątkowej więzi. Czego oczekiwała od potencjalnego partnera?

Nowa edycja "Rolnik szuka żony" bez Marty Manowskiej? Prezenterka zabrała głos Fani boją się o Martę Manowską! Tuż po finale "The Voice Senior" opublikowała zdjęcia i się zaczęło

Czego Agnieszka z "Rolnika" szuka w partnerze?

Agnieszka bardzo wyraźnie zdefiniowała, czego oczekuje od panów, którzy zdecydują się napisać do niej listy i starać się o jej serce.

Poszukuje wysokiego, szerokiego w barach mężczyzny, z uporządkowanym życiem zawodowym, poczuciem humoru, dystansem do siebie i cierpliwością do niej. Kogoś, na kogo będzie mogła liczyć, komu będzie mogła się wygadać i z kim będzie mogła założyć rodzinę - czytamy w oficjalnym opisie TVP.

Agnieszka ostatecznie zaprosiła do swojego domu trzech kandydatów: Ireneusza z Reydarfjordur na Islandii, Jana z Jaworzna i Mateusza z Kurzętnik. Niestety, żaden z nich nie spełnił jej oczekiwań. Swoje brutalnie szczere opinie na temat swoich gości wyraziła bez ogródek.

Agnieszka mimo tego, że z programu wyszła jako singielka, nie próżnuje. Zaskoczyła widzów wspaniałą metamorfozą.

Agnieszka z "Rolnika" pokazała się w obłędnej kreacji

Agnieszka z “Rolnika” na początku była sceptycznie odbierana przez widzów.  Aktualnie jednak fani programu chętnie obserwują ją na mediach społecznościowych. Agnieszka przyznaje, że mimo że z programu nie wyszła zakochana, nie żałuje tej decyzji. 

Ostatnio rolniczka opublikowała Instastory, które sprawiło, że internauci zaniemówili z wrażenia. Ostatnio w piątek wieczór pokazała się w zupełnie nowej odsłonie w czerwonej pięknej kreacji.

To będzie piękna noc – napisała Agnieszka. 

Rolniczka nie pokazała, gdzie się wybiera, ale patrząc na to, jak bardzo szykowna była sukienka, musiała to być niesamowita impreza. Z tyłu sukni znajdowało się odważne wycięcie. Agnieszka dopełniła wszystko eleganckim makijażem i piękną złotą biżuterią.

Agnieszka z
Agnieszka z "Rolnika", fot. Instagram
Agnieszka z
Agnieszka z "Rolnika", fot. Instagram
Agnieszka z
Agnieszka z "Rolnika", fot. Instagram
Agnieszka z
Agnieszka z "Rolnika", fot. Instagram