Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Trąbili o zwolnieniu Kammela z TVP, a on? Właśnie pokazał zdjęcie z planu! Wraca przed kamery
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.02.2024 15:08

Trąbili o zwolnieniu Kammela z TVP, a on? Właśnie pokazał zdjęcie z planu! Wraca przed kamery

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel ponownie na ekranach TVP, fot. KAPiF

Tomasz Kammel jeszcze niedawno występował przed widzami TVP w "Pytaniu na śniadanie", ale dołączył do grona gwiazd, które pożegnały się z posadami po masowych zwolnieniach. Gwiazdor nie daje za wygraną? Właśnie opublikował zdjęcie z planu i zachęcił widzów przed telewizory. Ponownie pojawi się przed kamerami TVP.

Tomasz Kammel zwolniony z "Pnś"

Od nowego roku jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach zmienia się publiczna telewizja. Z prestiżowymi posadami pożegnały się m.in.: wszystkie dotychczasowe gwiazdy "Pytania na śniadanie". Na ekranie nie zobaczymy już m.in.: Izabelli Krzan, Kasi Cichopek, Macieja Kurzajewskiego czy Tomasza Kammela. 

Ostatni z wymienionych pożegnał się z telewizyjną posadą po 15 latach spędzonych w Telewizji Polskiej. Od tego czasu przeniósł się do mediów społecznościowych, gdzie regularnie informuje fanów o kolejnych planach. Okazuje się, że nie daje za wygraną.

Tomasz Kammel pokazał zdjęcie zza kulis rozrywkowego programu TVP. Już w sobotę, 24 lutego, ponownie zobaczymy go na naszych ekranach. Stacja zmieniła zdanie co do jego współpracy?

Była partnerka Kammela gościem "DDTVN". Jej mąż nagle wspomniał o Tomku "The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi? Już padły pierwsze nazwiska. Na miejsce Tomka Kammela aż dwóch kandydatów

Tomasz Kammel ponownie w TVP? Pokazał zdjęcie zza kulis

Prezenter lubi zaskakiwać swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Tym razem narobił im nadziei, udostępniając zdjęcie zza kulis muzycznego programu "The Voice Kids". W poście możemy zobaczyć trójkę finalistów pierwszej edycji popularnego show TVP: Roksanę Węgiel, Zuzę Jabłońską oraz Antka Scardinę.

Nie mam pewności czy będą zadowoleni, że znowu opublikowałem to zdjęcie. Może gdy się wytłumaczę wybaczą mi ostatni raz? Rodzice tej trójki wiedzieli jakie skarby wokalne mają w domach i wykorzystali szansę, by pokazać je światu. Mimo, że to zdjęcie zrobiłem wczoraj (no dobra 6 lat temu), cala ekipa jest już dorosła. Realizują się artystycznie i robią spektakularne projekty. Pokazują, że można spełnić marzenia, ale by to zrobić potrzebne jest wsparcie - przyznał.

Fani Tomasza Kammela z pewnością ucieszą się na wiadomość, że prowadzący ponownie pojawi się na ekranach TVP. 7. edycja "The Voice Kids" rusza już za chwilę.

Tomasz Kammel w "The Voice Kids". Zapowiedział premierę 7. edycji

Na wstępie warto zaznaczyć, że nagrania do najnowszego sezonu muzycznego programu zaczęły się na długo przed informacjami o masowych zwolnieniach w TVP. Tomasz Kammel bez przeszkód kontynuował swoją przygodę jako gospodarz "The Voice Kids". Choć dziś nie wiadomo, czy w przyszłości powróci do programu, w internetowym wpisie zachęcił widzów do oglądania utalentowanych dzieciaków.

Zobaczycie prawdziwych młodych artystów, wielkie głosy i wielkie dylematy. Nie każdy wygra, ale każdy spróbuje. Bo o to też mocno w Voice Kids chodzi. Zobaczycie rywalizacje i zabawę. Zobaczycie tez, że jest jeszcze dużo miejsca dla talentów, które być może macie w swoich domach. Istnieje w Polsce program, który daje im szanse. Ten program jutro się zaczyna. I chociaż siódma edycja ma już swój komplet, bądźcie czujni bo kto wie, czy następna nie czeka na Was i Wasze skarby - zdradził widzom TVP.

W roli gwiazdorskich trenerów w 7. edycji "The Voice Kids" zobaczymy Tomsona i Barona, Cleo oraz Nataszę Urbańską. W gospodarzy być może po raz ostatni wcielą się: Tomasz Kammel i Ida Nowakowska. Start muzycznego programu już w sobotę, 24 lutego, o godzinie 20:00 w TVP2.

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel ponownie na ekranach TVP, fot. KAPiF
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel ponownie na ekranach TVP, fot. KAPiF
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel ponownie na ekranach TVP, fot. KAPiF
Tomasz Kammel
Tomasz Kammel ponownie na ekranach TVP, fot. KAPiF