Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi? Już padły pierwsze nazwiska. Na miejsce Tomka Kammela aż dwóch kandydatów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.02.2024 10:23

"The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi? Już padły pierwsze nazwiska. Na miejsce Tomka Kammela aż dwóch kandydatów

The Voice of Poland
"The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi?, fot. KAPiF

W ostatnim czasie z TVP pożegnało się szereg znanych gwiazd, w tym wszyscy dotychczasowi prowadzący "Pytania na śniadanie". Wśród nich znalazł się Tomasz Kammel, który oprócz śniadaniówki występował także w muzycznym show "The Voice of Poland". Kto zajmie jego miejsce jako prowadzący? Padły konkretne nazwiska.

Tomasz Kammel stracił posadę w TVP

Prezenter był bezapelacyjnie jedną z największych gwiazd stacji telewizyjnej, jednak radykalne zmiany, które dotknęły TVP, nie ominęły nikogo. Od czasu zwolnienia z "Pytania na śniadanie" Tomasz Kammel stał się aktywny w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas nawiązuje do dawnej współpracy z publiczną telewizją.

Warto zaznaczyć, że gwiazdor nie tylko tworzył duet z Izabellą Krzan w porannym programie, ale także współtworzył popularne tytuły. Jednym z nich było muzyczny show "The Voice of Poland". Tomasz Kammel wcielał się w rolę prowadzącego zarówno w oryginalnym formacie, jak i edycjach przeznaczonych dla najmłodszych oraz seniorów.

Zwolnienie zmusiło jednak produkcję do wymiany składu także muzycznych programów. Kogo zobaczymy jako prowadzących w najnowszym sezonie "The Voice of Poland"?

"Wy nie wiecie nic". Tomasz Kammel po zwolnieniu z TVP ujawnia prawdę o "The Voice Kids". To dzieje się za kulisami "Zwolniony", "wyrzucony". Tomasz Kammel przerywa milczenie po stracie pracy w TVP. Mocne słowa byłej gwiazdy TVP

"The Voice of Poland" wraca do TVP. Kto poprowadzi muzyczne show?

TVP stara się zachować ciągłość w emisji muzycznego formatu, dlatego aktualnie jesteśmy świadkami rywalizacji starszych wokalistów i jurorów w "The Voice Senior". Po zakończeniu 5. sezonu w jesiennej ofercie programowej pojawi się kolejna edycja "The Voice of Poland".

Do tej pory oprócz gwiazdorskiego grona trenerów mogliśmy obserwować Tomasza Kammela, Małgorzatę Tomaszewską oraz Olka Sikorę, którzy odpowiadali za prowadzenie show, a także wspierali rodziny uczestników. Aktualnie jednak nikt z wymienionej trójki nie zachował posady w Telewizji Polskiej.

Jak zatem będzie wyglądała 14. edycja "The Voice of Poland"? Padły już pierwsze nazwiska potencjalnych następców gwiazd. Widzowie mogą się nieźle zdziwić.

"The Voice of Poland" w TVP z nowymi gwiazdami. Kto wystąpi?

W przypadku Małgorzaty Tomaszewskiej jej udział w kolejnej edycji "The Voice of Poland" był wątpliwy jeszcze przed ogłoszeniem zwolnienia. Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka, przez co uczestniczenie w wielu godzinach nagrań byłoby dla niej męczącym wyzwaniem.

"Fakt" donosi jednak, że na jej miejsce pojawiała się inna kandydatka. Do programu miałaby wrócić Barbara Kurdej-Szatan. Przypomnijmy, że gwiazda ma już na koncie debiut w "The Voice of Poland". W rolę prowadzącej wcielała się przez trzy edycje programu.

Ujawniono także nazwiska gwiazd, które mają szansę zastąpić Tomasza Kammela. Tym razem również postawiono na reprezentantów "Pytania na śniadanie". W jego buty mają szansę wejść Rober El Gendy lub Robert Stockinger. Dla obu panów byłby to debiut w muzycznym programie. Czas pokaże, kto "przejmie pałeczkę" po dotychczasowych gwiazdach TVP.

Barbara Kurdej-Szatan
"The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi?, fot. KAPiF
Robert Stockinger
"The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi?, fot. KAPiF
Robert El Gendy
"The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi?, fot. KAPiF
Tomasz Kammel
"The Voice of Poland" z nowymi prowadzącymi?, fot. KAPiF

Źródło: Fakt