Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Ogromna wpadka w "Panoramie". Reporter przeklął w czasie relacji na żywo
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.05.2024 08:24

Ogromna wpadka w "Panoramie". Reporter przeklął w czasie relacji na żywo

Wpadka w Panoramie
fot. TVP/Instagram

Podczas niedzielnego wydania programu “Panorama” doszło do wpadki na wizji. Dziennikarz przeprosił za wypowiedzenie niecenzuralnego słowa na antenie. 

Zmiany w "Panoramie"

Po zmianie władzy, która nastąpiła po przeprowadzeniu wyborów w październiku 2023 roku w Telewizji Polskiej nastały ogromne zmiany. Ze stacji zniknęli dotychczasowi dziennikarze m.in Danuta Holecka, czy wszyscy gospodarze programu “Pytanie na śniadanie”. Format “Panorama” również przeszedł modyfikacje, a jego odświeżona wersja dostępna jest od stycznia tego roku. Szefem programu został Jarosław Kulczycki, który przed laty był związany z serwisem. Jest też jednym z prowadzących wydań informacyjnych, a obok niego w zespole znaleźli się: Piotr Jędrzejek, Marcin Dryszel, Joanna Bukowska-Kasprzak, Łukasz Myc, Małgorzata Wiśniewska, Anna Waśkiewicz, Aurelia Duniec-Szymańska, Wojciech Heron.

No i się zaczęło. Do KRRiT wpłynęła skarga na program z Kaźmierską TVN wydało komunikat ws. Andrzeja Morozowskiego. Chodzi o chorobę

Pożar hali Marywilska 44 w Warszawie

W niedzielę 12 maja w godzinach wczesnoporannych w centrum handlowym przy ulicy Marywilska 44 w Warszawie wybuchł pożar. Ogień zajął ponad 80 % powierzchni hali. Do akcji gaszenia ognia przystąpiło ponad sto radiowozów staży pożarnej. Mimo szybkiej interwencji służb, żywioł rozprzestrzeniał się bardzo szybko i w krótkim czasie zajął sporą część centrum. Przyczyna zdarzenia do te pory nie jest znana, jednak głos w sprawie zabrali eksperci.

To bardzo dziwna sytuacja, że po kilkunastu minutach pożarem była już objęta taka powierzchnia - powiedział w niedzielny poranek komendant główny Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski.

Wtórował mu ekspert ds. pożarnictwa nadbryg. Ryszard Grosset:

Pożary o tak szybkim i burzliwym przebiegu zdarzają się naprawdę rzadko.

W rozmowie z portalem “Onet” dodał:

Nie chcę oczywiście niczego przesądzać, ale moje doświadczenie podpowiada mi, że mogło dojść do celowego podłożenia ognia.

Wpadka w programie "Panorama"

O tym tragicznym w skutkach wydarzeniu opowiadały i rozpisywały się wszystkie media w Polsce. Temat został również poruszony w niedzielnym wydaniu programu “Panorama”. Prowadzący Piotr Jędrzejek połączył się z będącym na miejscu zdarzenia Marcinem Dryszelem, który relacjonując sprawę wypowiedział niecenzuralne słowo. Szybko się jednak zreflektował i przeprosił za tę wpadkę. 

O 12 służby powiedziały, że poziom podwyższonych, że poziom stężenia podwyższonych. Że nie ma..., k***a, przepraszam. Że nie ma szkodliwych substancji w powietrzu, a o 18 straż pożarna powiedziała, że wody gruntowe nie są zagrożone ani akcją gaśniczą, ani pożarem - powiedział.

Mimo tej nieoczekiwanej sytuacji Piotr Jędrzejek kontynuował wydanie “Panoramy”.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Wpadka w programie
Wpadka w programie "Panorama', fot. Instagram
Piotr Jędrzejek, fot. Instagram
Piotr Jędrzejek, fot. Instagram