Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > TVN wydało komunikat ws. Andrzeja Morozowskiego. Chodzi o chorobę
Karolina Kurek
Karolina Kurek 27.04.2024 09:07

TVN wydało komunikat ws. Andrzeja Morozowskiego. Chodzi o chorobę

Andrzej Morozowski
fot.: KAPiF

W mediach pojawił się oficjalny komunikat stacji TVN w sprawie Andrzeja Morozowskiego. Co się dzieje z dziennikarzem?

Kariera dziennikarska Andrzeja Morozowskiego

Andrzej Morozowski to znany polski dziennikarz, który ma ogromne doświadczenie  branży. W latach 1990-200 pracował w Radiu Zet. W tym przedziale czasowym był również związany z Telewizją Polską, zajmował się polityką- był reporterem  sejmie dla programu "Teleexpress". Morozowski w 2001 roku nawiązał współpracę ze stacją telewizyjną TVN i od tego czasu poprowadził szereg formatów. Były to m.in. "Rozmowa bardzo polityczna", "Kuluary", "Skaner polityczny", czy "Studio 24".

Wraz z Tomaszem Sekielskim prowadzili także program “Teraz my!”, nadawany w latach 2005-2010 na kanale stacji TVN.

Polsat przerywa milczenie ws. Kaźmierskiej. Jest oświadczenie stacji Zwolniony z TVP Ziemiec wyjechał z Polski za chlebem. Czym się zajmuje?

"Tak jest!" na ekranie

“Tak jest!" to autorski program dziennikarza, Andrzeja Morozowskiego, który na ekranach odbiorników ukazuje się już od kilkunastu lat. Jest on emitowany od poniedziałku do piątku na kanale stacji TVN24 o godzinie 18:00.

Telewidzowie zwrócili jednak uwagę, że od dłuższego czasu Andrzej Morozowski nie występował w charakterze prowadzącego "Tak jest!". W roli gospodarza programu można było oglądać m.in. Marcina Zaborskiego, Małgorzatę Łaszcz, czy debiutującą Arletę Zalewską. Fani formatu postanowili dowiedzieć się, co stało się z dziennikarzem Morozowskim.

Dlaczego Andrzej Morozowski zniknął z ekranu?

Telewidzowie “Szkła kontaktowego” wyrazili zaniepokojenie, gdyż od dłuższego czasu na antenie nie pojawia się Andrzej Morozowski. Odbiorcy prosili o wyjaśnienie co dzieje się z prowadzącym programu “Tak jest!”. Stacja TVN przekazała oficjalną informację. 

Andrzej Morozowski dochodzi do zdrowia po operacji i wróci tak szybko, jak tylko będzie to możliwe - przekazano.

Gospodarz  programu “Szkło kontaktowe” Tomasz Sianecki również zabrał głos na temat redakcyjnego kolegi i zdradził więcej szczegółów.

Dzisiaj bardzo długo rozmawiałem z Andrzejem. Andrzej jest po pewnym zabiegu szpitalnym, dochodzi do siebie. Wszyscy wiemy o tym, że za dwa, trzy, może cztery tygodnie wróci w pełni sił - wyjawił.

Redakcja Świata Gwiazd życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

Andrzej Morozowski, fot. KAPiF
Andrzej Morozowski, fot. KAPiF
Andrzej Morozowski, fot. KAPiF
Andrzej Morozowski, fot. KAPiF