Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Kolejne rewolucje w "DDTVN". Pojawią się nowi prowadzący. Kogo zwolnią?
Karolina Kurek
Karolina Kurek 13.05.2024 10:05

Kolejne rewolucje w "DDTVN". Pojawią się nowi prowadzący. Kogo zwolnią?

"Dzień Dobry TVN"
fot. KAPiF

W stacji telewizyjnej TVN już niedługo zostaną zaprowadzone kadrowe zmiany. W porannym magazynie “Dzień Dobry TVN” mają pojawić się nowi gospodarze. Czy to oznacza, że dotychczasowi prowadzący pożegnają się z pracą?

"Dzień Dobry TVN" na antenie

“Dzień Dobry TVN” to popularny program poranny stacji telewizyjnej TVN, który zadebiutował na antenie stacji w 2005 roku. Początkowo był on emitowany tylko w weekendy, jednak po dwóch latach emisji podjęto decyzję, że będzie się on ukazywał również w dni powszednie. Od 2010 roku w okresie letnim dostępny jest format “Dzień Dobry Wakacje". Gospodarzami programu było wiele znanych twarzy. W zeszłym roku stacja podjęła decyzję o zakończeniu współpracy ze sporą częścią tego grona. Byli to Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Małgorzata Ohme. Stacja TVN role gospodyń “DDTVN” powierzyła Annie Senkarze i Sarze Hajduk-Popińskiej. Jednak internauci przez długi czas dawali wyraz swojemu niezadowoleniu z tej sytuacji. W sieci pojawiało się wiele komentarzy na ten temat. 

  • Czy TVN nie widzi jak one prowadzą program? Masakra jakaś! Niech wrócą do swoich poprzednich prac. Po co były te zmiany?
  • TVN opanujcie się. Niech te panie wrócą do poprzednich ról. Nie da się tego oglądać.
  • A co się stało z innymi prowadzącymi? Te panie obniżają standardy telewizji poranne - pisali internauci. 
Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu Wypadek na planie "DDTVN". Wellman poszkodowana. Wszystko szło na żywo

Nowy prowadzący w "DDTVN"?

Wszystko wskazuje na to, ze widzów i fanów programu “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany. Mówi się, że władze stacji chcą odświeżyć format i wprowadzić do niego nowe twarze. Największe szanse na to wyróżnienie ma na ten moment Mateusz Hładki. Dziennikarz od lat jest związany z formatem i odpowiada za kącik show-biznesowy, w którym opowiada o życiu znanych i lubianych. Miał również okazję sprawdzić się w roli prowadzącego w “Dzień Dobry Wakacje”. 

Sprawdzali Mateusza w weekend majowy w wydaniu z Ewą Drzyzgą. Szefowa uważa, że zasłużył na awans, bo w redakcji jest od dawna i zna program śniadaniowy od podszewki - donosi informator portalu “ShowNews”.

Kto pożegna się z "Dzień Dobry TVN'?

Ta sytuacja może oznaczać, że ktoś z dotychczasowych prowadzących pożegna się z pracą. Na szczęście te podejrzenia można odsunąć od popularnego duetu wieloletnich gospodarzy, czyli Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Powodów do obaw nie mają również Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński.

Produkcja jeszcze nie podjęła decyzji, czy będzie dodatkowa para prowadzących. Możliwe, że Hładki zastąpi jedną z prowadzących: Sandrę Hajduk lub Annę Senkarę, bo widzowie wciąż nie są do nich przekonani. Bardziej zagrożona może czuć się ta druga - mówi informator.

Mówi się, że kolejne modyfikacje w kwestii prowadzących “Dzień Dobry TVN” zostaną wprowadzone jeszcze przed jesienną ramówką stacji:

Generalnie szefostwo "Dzień dobry TVN" chciałoby wprowadzić więcej świeżości. Podczas wakacyjnych wydań będą testowane nowe twarze, wtedy okaże się, kto się nadaje.

Co o tym myślicie?

Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF
Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF
Mateusz Hładki, fot. KAPiF
Mateusz Hładki, fot. KAPiF