Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Wypadek na planie "DDTVN". Wellman poszkodowana. Wszystko szło na żywo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.04.2024 12:21

Wypadek na planie "DDTVN". Wellman poszkodowana. Wszystko szło na żywo

Dorota Wellman, Dzień Dobry TVN
fot. Kadr z "Dzień Dobry TVN", TVN

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" muszą być przygotowani na wiele nieoczekiwanych sytuacji. Nie wszystko da się przewidzieć, a trzeba reagować od razu z uwagi na emisję w czasie rzeczywistym. Dorota Wellman wspięła się na wyżyny spokoju po wybryku programowego kolegi. Nie spodziewała się takiego ataku.

Nowe parowania w "Dzień Dobry TVN"? Widzów czekają niespodzianki

Od kilku miesięcy widzowie TVN mogą obserwować śniadaniówkę w okrojonym składzie prowadzących. Po odejściu m.in.: Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Woźniak-Starak czy Andrzeja Sołtysika w programie pozostało cztery pary.

Dotychczas oglądaliśmy poranne wydania z duetami: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Od niedawna produkcja jednak coraz częściej zaskakuje widzów.

W "Dzień Dobry TVN" dochodzi do pomieszania prowadzących. Widzieliśmy już sensacje Marcina Prokopa, który wyjątkowo występował u boku Damiana Michałowskiego. Dorota Wellman w jednym z wydań także musiała poradzić sobie bez współprowadzącego. Jego zastępca zapewnił jej jednak sporo emocji. Na wizji doszło do nieoczekiwanego ataku. Prezenterka walczyła, by zachować zimną krew.

Tak Prokop przywitał widzów "DDTVN". Doszło do scen przed budynkiem śniadaniówki Filip Chajzer otworzył nowy biznes, a w "DDTVN" taki materiał... To nie pomoże byłej gwieździe stacji

Damian Michałowski i Dorota Wellman w "Dzień Dobry TVN"

Choć w standardowych zestawieniach prezenter występuje razem z Pauliną Krupińską-Karpiel, a Dorota Wellman już jest wręcz kojarzona z Marcinem Prokopem, w jednym z wydań duet musiał połączyć siły w "Dzień Dobry TVN".

Jednym z tematów prowadzących były kuchenne triki, które ułatwią nam wyciskanie soku z cytryny. Nikt nie przypuszczał, że pozornie tak oczywista czynność może zakończyć się wpadką, a jednak. Widzowie zobaczyli nieoczekiwany "atak" na Dorotę Wellman i to, co gorsza, z rąk jej programowego kolegi.

Damian Michałowski był chętny do wypróbowania sposobów na uzyskanie jak najwięcej soku z cytryny za sprawą drobnego triku. Gdy jednak chciał zobaczyć efekt sok zamiast do miseczki, strzelił prosto w oko współprowadzącej. Prezenter od razu chciał obrócić całą sytuację w żart.

Wszystko przy tobie mi strzela, Dorota - rzucił z uśmieszkiem.

Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Dorota Wellman poszkodowana

Dorocie Wellman na początku nie było jednak do śmiechu. Z pewnością każdy z nas doświadczył nawet kropli soku z cytrusów w oku. Nieprzyjemne uczucie potrafi towarzyszyć dłuższą chwilę, a prezenterka musiała przecież zachować profesjonalizm przed kamerami.

Na szczęście szybko poradziła sobie z problemem i wróciła do prowadzenia "Dzień Dobry TVN". Zdążyła nawet zażartować z nieszczęść, które zdarzały jej się w dotychczasowych parowaniach.

Nie widziałam nic, bo mi zalałeś oczy sokiem. Co ja do ciebie przyjdę, to albo jajkiem mnie obryzgasz, albo cytryną mnie usmarujesz. O co chodzi? - stwierdziła.

Wygląda na to, że najbezpieczniejszym duetem dla Doroty Wellman nadal jest Marcin Prokop. To tę parę najbardziej pokochali widzowie "Dzień Dobry TVN".

Dzień Dobry TVN, fot. Kadr z
"Atak" na Dorotę Wellman w "Dzień Dobry TVN", fot. Kadr z "Dzień Dobry TVN", TVN
Dzień Dobry TVN, fot. Kadr z
"Atak" na Dorotę Wellman w "Dzień Dobry TVN", fot. Kadr z "Dzień Dobry TVN", TVN