Ddtvn

Nela Mała Reporterka
27.04.2024 18:07 Nela Mała Reporterka ma już 19 lat! Tak teraz wygląda

Nela Mała Reporterka jest uwielbiana przez tych, którzy oglądali jej wyprawy. Okazuje się, że teraz ma już 19 lat i bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda!

Dorota Wellman, Dzień Dobry TVN
25.04.2024 12:21 Wypadek na planie "DDTVN". Wellman poszkodowana. Wszystko szło na żywo

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" muszą być przygotowani na wiele nieoczekiwanych sytuacji. Nie wszystko da się przewidzieć, a trzeba reagować od razu z uwagi na emisję w czasie rzeczywistym. Dorota Wellman wspięła się na wyżyny spokoju po wybryku programowego kolegi. Nie spodziewała się takiego ataku.

Filip Chajzer / DDTVN
13.04.2024 18:19 Filip Chajzer otworzył nowy biznes, a w "DDTVN" taki materiał... To nie pomoże byłej gwieździe stacji

Filip Chajzer właśnie ruszył z nowym biznesem. Wielkie otwarcie miało miejsce zaledwie przed kilkoma dniami, tymczasem dzisiaj w „Dzień dobry TVN” wyemitowano materiał, który raczej nie pomoże mu w karierze… Co pokazali byli pracodawcy dziennikarza?

Gwiazdy na tajnej ramówce TVN, fot. KAPiF
29.02.2024 23:07 Wiosenna ramówka TVN 2024. Kamery nie miały wstępu. Kto pojawił się na tajnej imprezie?

TVN zaprezentował swoją ramówkę, która obowiązywać będzie już od marca. Wyjątkowo jednak zwyczajowa impreza odbyła się bez udziału kamer. Wiemy, kto stawił się na tajemniczym evencie.

Azja Express 2024 - uczestnicy
15.01.2024 14:17 "Azja Express" powraca. Stacja ujawniła pierwszych uczestników nowej edycji show

Mamy doskonałe wieści dla wszystkich fanów programu “Azja Express”. TVN już wkrótce wyemituje kolejny sezon emocjonującego show. Podczas ostatniego wydania “Dzień Dobry TVN” ujawniono, kto wystąpi w nadchodzącej edycji. To bardzo znany sportowiec, który do wspólnej przygody zaprosił swojego przyjaciela.

stracili pracę w 2023
30.12.2023 20:11 Nie tylko Holecka i Dowbor. Te polskie gwiazdy straciły pracę w 2023 roku. Działo się!

Jak to na ogół bywa – nie wszyscy mogą nazwać mijający rok “najszczęśliwszym w życiu”. Tyczy się to między innymi tych, którzy w wyniku najróżniejszych okoliczności stracili dotychczasowe zatrudnienie (lub też sami musieli z niego zrezygnować). Jeśli chodzi o polskie gwiazdy – tegoroczna lista jest wyjątkowo długa. Zwalniali bowiem i w Polsacie, i w TVN-ie, i w TVP. Momentami – na potęgę. 

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą DDTVN, fot. KAPIF
06.07.2023 12:24 Katarzyna Bosacka nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Wiemy, kiedy dołączy do ekipy

Nie milkną głosy na temat zmian, jakie mają miejsce w programie “Dzień Dobry TVN”. Wielu fanów spekulowało na temat tego, kto zastąpi zwolnionych prezenterów i stanie się nową twarzą śniadaniówki. Wreszcie oficjalnie ogłoszono pierwszą nową gospodynię show. Prowadzącą DDTVN ma zostać Katarzyna Bosacka!

DDTVN
02.07.2023 11:16 Kolejne zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie od razu je zauważą, szykuje się istna rewolucja

W ostatnim czasie w “Dzień Dobry TVN” ogłoszono wiele zmian, które odbiły się szerokim echem w mediach. Usunięcie aż pięciu prowadzących wywołało wiele kontrowersji, jednak jak się okazuje, stacja na tym nie poprzestała. Szykuje się rewolucja, właśnie potwierdzono kolejne zmiany w “Dzień Dobry TVN”

Anna Tatarska
02.07.2023 10:16 Gwiazda "Dzień Dobry TVN" urodziła. Anna Tatarska dodała urocze zdjęcie maleństwa i zdradziła jego imię

W zespole “Dzień Dobry TVN” z pewnością panuje teraz bardzo radosna atmosfera. Rodzina tego programu powiększyła się bowiem o jednego członka. Ten prędko co prawda przed kamerami nie wystąpi, ale może kiedyś pójdzie w ślady mamy, Anny Tatarskiej.

To ona zajmie miejsce Małgorzaty Rozenek w DDTVN, fot. KAPIF
29.06.2023 08:22 "Dzień Dobry TVN": To ona zajmie miejsce Małgorzaty Rozenek? Jest córką słynnego Polaka i ma wielu wiernych fanów

Zmiany, jakie nastąpiły wśród kadry programu “Dzień Dobry TVN” nie przestają zaskakiwać wszystkich wiernych fanów show. Teraz pojawiły się pierwsze głosy dotyczące tego, kto w jesiennej ramówce zastąpi zwolnioną Małgorzatę Rozenek. Domniemaną prowadzącą ma zostać znana Polakom postać.

DDTVN
24.03.2022 10:01 Niesmaczne słowa na wizji "DDTVN" o rozstępach

Wczoraj (18 września) w programie "Dzień dobry TVN" poruszono temat rozstępów u dzieci i nastolatków. Zaproszony ekspert, doktor Łukasz Preibisz, wzbudził oburzenie internautów swoją wypowiedzią. Po programie nie zostawiono na nim suchej nitki.W programie DDTVN często pojawiają się zaproszeni goście, którzy wypowiadają się na różne aktualne tematy - od poważnych problemów społecznych czy politycznych, aż po medialne nowinki czy autorskie projekty.W piątkowym wydaniu DDTVN poruszono kwestię rozstępów, jakie czasem pojawiają się u młodych ludzi. Niestety, zaproszony ekspert nie stanął na wysokości zadania i nie wykazał się odpowiednią wrażliwością w kwestii tak istotnej, jak samoocena dzieci, tak łatwa do zburzenia. Natychmiast po programie w internecie przetoczyła się burzliwa dyskusja.

Maciej Zakościelny w DDTVN
24.03.2022 09:48 Wpadki gwiazdora "Kogel Mogel 4" na wizji DDTVN. Słowa Macieja Zakościelnego zdziwiły widzów

Kilka dni temu miał premierę film "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4". To kolejna odsłona kultowego cyklu komediowego, którego pierwsza część powstała w 1988 roku. Jeden z gwiazdorów, grających w produkcji ważną postać - Maciej Zakościelny - był gościem programu "Dzień Dobry TVN". Zaliczył na wizji wpadkę za wpadką - nie mieści się w głowie, co usłyszeli widzowie. "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" miał premierę 7 stycznia. Z tej okazji do programu śniadaniowego TVN zostali zaproszeni Aleksandra Hamkało oraz Maciej Zakościelny, grający w filmie jedne z głównych ról. Zakościelny nie będzie dobrze wspominać tej wizyty w telewizji - ma spore powody do wstydu.

Barbara Kurdej-Szatan
24.03.2022 09:36 Kurdej-Szatan z mężem i dziećmi pojawili się w studiu "DDTVN". Przekazali cudowne wieści

Barbara Kurdej-Szatan gościła w programie "Dzień dobry TVN". Towarzyszył jej mąż Rafał Szatan i dzieci - Hanna i Henryk. W programie opowiedzieli o tym, jak przezwyciężyli kryzys małżeński i jak zmiany wpłynęły na ich związek.Barbara Kurdej-Szatan jest znaną aktorką teatralną, telewizyjną i filmową; bywała także piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Zdobyła trzy Telekamery dla najlepszej aktorki oraz jedną Złotą Telekamerę. Polacy mogą ją kojarzyć z ról w "Dzień dobry, kocham cię!", "W rytmie serca" i "M jak Miłość". Prowadziła takie programy, jak "Kocham cię, Polsko!", "The Voice of Poland" i "The Voice Kids" oraz "Dance Dance Dance". Trafiła do finału 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami", a tej jesieni można ją zobaczyć w 15. serii show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:[td_block_13 limit="1" post_ids="321894"]