Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Katarzyna Bosacka nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Wiemy, kiedy dołączy do ekipy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.07.2023 12:24

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"! Wiemy, kiedy dołączy do ekipy

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą DDTVN, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka nową prowadzącą DDTVN, fot. KAPIF

Nie milkną głosy na temat zmian, jakie mają miejsce w programie “Dzień Dobry TVN”. Wielu fanów spekulowało na temat tego, kto zastąpi zwolnionych prezenterów i stanie się nową twarzą śniadaniówki. Wreszcie oficjalnie ogłoszono pierwszą nową gospodynię show. Prowadzącą DDTVN ma zostać Katarzyna Bosacka!

Znamy nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"

Od jakiegoś czasu media spekulują na temat tego, kto dołączy do ekipy programu “Dzień Dobry TVN”. Masowe zwolnienia, jakie miały miejsce za kulisami popularnej śniadaniówki, wstrząsnęły wszystkimi wiernymi fanami show. W jednym momencie z pracą na planie pożegnali się: Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek oraz Agnieszka Woźniak-Starak.

Teraz trwają spekulacje na temat tego, kto zajmie miejsce zwolnionych prezenterów. I choć padały nazwiska takich gwiazd, jak chociażby prowadząca show “Miasto Kobiet” Aleksandra Kwaśniewska, żadne z nich nie okazały się prawdą. W końcu oficjalnie ogłoszono pierwszą nową prowadzącą DDTVN!

"Dzień Dobry TVN" ma już swoje nowe królowe?! Tabloid podaje trzy nazwiska, Polacy je uwielbiają

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN"

Wygląda na to, że twórcy programu “Dzień Dobry TVN” podjęli już decyzję na temat tego, kto od nowego sezonu poprowadzi ich kultowe show. Wybór padł na Katarzynę Bosacką, która od lat działa w mediach i jest cenioną polską dziennikarką.

Informacje na ten temat potwierdziła sama zainteresowana za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie kryła radości z powodu nowych wyzwań, jakie czekają na nią na planie śniadaniówki. W rozmowie z portalem “Plejada” zdradziła, że jest bardzo podekscytowana powrotem do telewizji.

Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę. Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki.

Bosacka zamieściła również post na Instagramie, w którym odniosła się do dzisiejszych rewelacji:

Tak, to prawda! Wracam do telewizji na dużą antenę! Bardzo się cieszę, bo wiem, że wiele osób na to czekało. Na razie jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem jedno: to będzie ekscytujące, dziennikarskie zajęcie. Trzymajcie kciuki!

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka nową prowadzącą Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF

Kim jest Katarzyna Bosacka – nowa prowadząca DDTVN?

Nowa gwiazda porannego show TVN od lat pracuje jako dziennikarka prasowa i telewizyjna. Na swoim koncie ma mnóstwo cenionych publikacji z zakresu urody, zdrowia, nauki oraz wychowywania dzieci. Dodatkowo pełni funkcję szefowej działu urody i zdrowia w kobiecym piśmie “Wysokie Obcasy”.

Katarzyna Bosacka ma również doświadczenie w pracy przed kamerami. W latach 2006-2008 wspólnie z Klaudią Carlos prowadziła program “Salon piękności” emitowany na antenie TVN Style. W ramach show obie panie skupiały się na pielęgnacji skóry i zdrowym trybie życie. 

Od 2010 roku gwiazda zajęła się prowadzeniem programu “Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, gdzie bardziej niż na urodzie poświęcała się tematowi kuchni i zdrowego odżywania. Od marca 2020 występuje na antenie TTV, gdzie prowadzi autorskie show “DeFacto Bosacka”.

Katarzyna Bosacka (2).png
Katarzyna Bosacka ma być nową prowadzącą “Dzień Dobry TVN”
fot. KAPiF

 

Inne potencjalne prowadzące komentują doniesienia

Ostatnio “Super Express” poza Bosacką typował do roli prowadzących “Dzień Dobry TVN” także Dorotę Szelągowską oraz Martynę Wojciechowską. Co ciekawe, obydwie zdążyły się już do tych plotek odnieść. Pierwsza z pań stanowczo zaprzeczyła.

Mało jest w życiu rzeczy tak pewnych jak to, że nie będę prowadzić “Dzień Dobry TVN”

Druga była już mniej stanowcza i na swoim Instagramie zaczęła na ten temat dywagować. Zażartowała nawet, że miałaby więcej okazji, by ubierać się stylowo. Zapytała się też fanów, czy w ogóle widzieliby ją w tej roli.

Katarzyna Bosacka nową prowadzącą Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Katarzyna Bosacka nową prowadzącą Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF

Źródło: Plejada/ Super Express