Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wiosenna ramówka TVN 2024. Kamery nie miały wstępu. Kto pojawił się na tajnej imprezie?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.02.2024 23:07

Wiosenna ramówka TVN 2024. Kamery nie miały wstępu. Kto pojawił się na tajnej imprezie?

Gwiazdy na tajnej ramówce TVN, fot. KAPiF
Gwiazdy na tajnej ramówce TVN, fot. KAPiF

TVN zaprezentował swoją ramówkę, która obowiązywać będzie już od marca. Wyjątkowo jednak zwyczajowa impreza odbyła się bez udziału kamer. Wiemy, kto stawił się na tajemniczym evencie.

Polsat i TVN przygotowują się na wiosnę

Zbliżająca się wiosna z pewnością skłoni wielu z nas do większej aktywności na świeżym powietrzu. Po zimowym okresie, który minął w tym roku dość szybko, wielu z nas oczekuje na cieplejsze dni, które będziemy mogli spędzić wśród najbliższych, z dala od telewizora.

Stacje telewizyjne nie zamierzają się jednak poddawać. Na nadchodzące dni przygotowały wiele niezwykle ciekawych ofert - zarówno powrotów starych, sprawdzonych formatów jak i premier zupełnie nowych programów.

Polsat wyłożył już karty na stół podczas hucznej imprezy ramówkowej, na której poznaliśmy zbliżające się hity medium, z “Tańcem z gwiazdami” na czele. Na konkurencję przyszło nam trochę poczekać, ale dziś wiemy już, jakie niespodzianki ma dla widzów w zanadrzu TVN.

Gwiazda wraca do "Na Wspólnej". Odeszła po 16 latach, a teraz takie wieści TVP wzięło się za "The Voice"! Na fotel wraca jeden z byłych jurorów. Pozostali? Czystki większe niż w "Pnś"

Tajna impreza ramówkowa TVN-u

TVN zdecydował się na dość zaskakujący ruch. W miejsce głośnej, relacjonowanej w telewizji imprezy, stacja postanowiła zorganizować nastrojowy tajny event, tylko dla wybranych.

Na miejscu nie pojawiły się zatem kamery, a jedyną możliwością śledzenia wydarzenia było obserwowanie relacji na Instagramie, w czasie której opowiadano o zbliżających się potencjalnych przebojach medium.

Jednym z nich może okazać się chociażby “Czas na show. Drag me out”, ale widzowie z ciekawością wyczekują również “Masterchef Nastolatki” oraz nowej odsłony “Mam talent!” z udziałem odświeżonego jury.

Kto pojawił się na tajnej imprezie TVN-u?

Choć impreza ramówkowa TVN-u odbywała się w tajemnicy, nie zabrakło na niej głośnych nazwisk. Obecne były największe gwiazdy stacji, by wymienić tu choćby Małgorzatę Rozenek-Majdan, czy Magdę Gessler.

Obecni byli również prezenterzy “Dzień dobry TVN”: Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Krzysztof Skórzyński, Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Zjawiła się także niezastąpiona Dorota Szelągowska.

Dużo uwagi skupiła na sobie naturalnie Julia Wieniawa, która już wkrótce zadebiutuje w roli nowej jurorki hitowego “Mam talent!”. Fani od miesięcy toczą w sieci słowną batalię o to, jak gwiazda poradzi sobie w kultowym programie.

gwiazdy na ramówce tvn
Krzysztof Skórzyński, Paulina Krupińska na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
gwiazdy na ramówce tvn
Małgorzata Rozenek-Majdan na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
gwiazdy na ramówce tvn
Anna Senkara na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
gwiazdy na ramówce tvn
Sandra Hajduk-Popińska na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
gwiazdy na ramówce tvn
Magda Gessler na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
gwiazdy na ramówce tvn
Ewa Drzyzga, Dorota Szelągowska na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
gwiazdy na ramówce tvn
Julia Wieniawa na wiosennej ramówce TVN, fot. instagram.com/tvn.pl
Tagi: DDTVN