Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Po serii plotek na ich temat, takie wieści od Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"! Teraz to już wszyscy będą o nich mówić
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.02.2024 17:18

Po serii plotek na ich temat, takie wieści od Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"! Teraz to już wszyscy będą o nich mówić

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości", fot. Facebook/Emeryci NIEemeryci
Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości", fot. Facebook/Emeryci NIEemeryci

Iwona i Gerard zakochali się w sobie na planie programu “Sanatorium miłości”. Dziś wciąż są razem i chętnie dzielą się swoją prywatnością z fanami. Jakiś czas temu małżeństwo postanowiło opowiedzieć o swoim życiu intymnym.

"Sanatorium miłości" połączyło Iwonę i Gerarda

“Sanatorium miłości” to popularne reality show TVP, do którego zgłaszają się aktywne seniorki i seniorzy, którzy wciąż mają nadzieję na odnalezienie swojej drugiej połówki. Format nadawany od 2019 r. doczekał się już pięciu edycji.

Wielu uczestników zdołało zbudować w show trwałe relacje. Przykładem mogą być Iwona Mazurkiewicz i Gerard Makosz, którzy wzięli udział w drugiej odsłonie programu. Para szybko zapałała do siebie uczuciem, któremu nie przeszkodziła nawet znacząca różnica wieku. Bohaterów dzieli bowiem 18 lat.

W 2023 r. zakochani zdecydowali się stanąć w końcu na ślubnym kobiercu, a jakiś czas później wybrali się w bajkową podróż poślubną, w czasie której odwiedzili gorący Półwysep Arabski.

TVP wzięło się za "The Voice"! Na fotel wraca jeden z byłych jurorów. Pozostali? Czystki większe niż w "Pnś" Widzowie już ocenili pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Takiej burzy w komentarzach dawno nie było

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" dzielą się prywatnością

Iwona i Gerard z “Sanatorium miłości” pozostają w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki mediom społecznościowym. Para jest bardzo aktywna na Facebooku, gdzie prowadzi wspólny profil, “Emeryci NIEemeryci”.

Małżeństwu zdarza się również udzielać wywiadów, w których pozostają bardzo otwarci na temat łączącego ich uczucia. Wiele emocji wywołują zwłaszcza zwierzenia na temat życia intymnego, które padły w “Pytaniu na śniadanie”.

Przede wszystkim, to nie jest odwalanie pańszczyzny, czujemy coś do siebie i żyjemy ze sobą - zapewnił widzów Gerard.

Niestety małżonkowie nie uniknęli hejterskich uwag i nasłuchali się na swój temat nieprzyjemnych rzeczy, między innymi na temat cielesnej części ich związku. 

Życie intymne Gerarda i Iwony z "Sanatorium miłości"

W “Pytaniu na śniadanie” Iwona nie wahała się opowiedzieć o tym, jak wygląda jej życie intymne. Wyjawiła, że jest osobą, która potrzebuje wiele czułości i bliskości ze strony partnera.

Jestem kobietą przytulanką i myślę, że wiele jest takich kobiet, które kochają być tulone, pieszczone, słyszeć miłe słowa. Ten czas, kiedy jesteśmy wyluzowani, to dobry moment, żeby porozmawiać szczerze o naszych oczekiwaniach - wyznała.

Nowa, szósta już edycja “Sanatorium miłości" zadebiutuje na antenie TVP1 już wiosną. Czy w zbliżającej się odsłonie show przyjdzie nam poznać równie charyzmatyczne postaci, jak Gerard i Iwona? Przekonamy się już wkrótce.

Iwona i Gerard z Sanatorium miłości
Iwona i Gerard z “Sanatorium miłości”, fot. Facebook/Emeryci NIEemeryci
Iwona i Gerard z Sanatorium miłości
Iwona i Gerard z “Sanatorium miłości”, fot. Facebook/Emeryci NIEemeryci
Iwona i Gerard z Sanatorium miłości
Iwona i Gerard z “Sanatorium miłości”, fot. Facebook/Emeryci NIEemeryci