Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TVP wzięło się za "The Voice"! Na fotel wraca jeden z byłych jurorów. Pozostali? Czystki większe niż w "Pnś"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.02.2024 14:38

TVP wzięło się za "The Voice"! Na fotel wraca jeden z byłych jurorów. Pozostali? Czystki większe niż w "Pnś"

The Voice of Poland
Wielki powrót trenera do “The Voice of Poland”?, fot. KAPiF

Ostatnie zmiany w TVP doprowadził do zupełnie innego wyglądu stacji telewizyjnej. Z prestiżowymi posadami pożegnały się nawet najbardziej rozpoznawalne gwiazdy. To jednak nie koniec rewolucji. Nowa edycji muzycznego show "The Voice of Poland" ma przybrać nowy wygląd. Co wiadomo o gronie trenerów? Już zapowiedziano wielki powrót.

"The Voice od Poland" wraca z 15. edycją

Muzyczne show zrobiło ogromne wrażenie na widzach, którzy od lat oglądają format zarówno dla dorosłych uczestników jak i dzieci, a także seniorów. Seria "The Voice" przyniosła nam wiele ciekawych głosów i nowych gwiazd show-biznesu m.in.: Roksanę Węgiel, Viki Gabor, Krystiana Ochmana czy Dominika Dudka.

Od lat doświadczone jury szkoli talenty do występów przed publicznością, by finale zawalczyły o nagrodę i szansę w branży. Nie tak dawno zakończyliśmy 5. edycję "The Voice Senior", którą zwyciężyła podopieczna Haliny Frąckowiak, debiutującej w roli trenerki.

Obecnie widzowie TVP2 w sobotnie wieczory mogą oglądać "The Voice Kids", jeszcze z udziałem Tomasza Kammela, który dołączył do zwolnionych gwiazd ze stacji telewizyjnej po nowym roku. 

Na horyzoncie coraz bliżej widać także przygotowania do 15. już edycji "The Voice of Poland". Okazuje się, że w pierwotnej wersji muzycznego programu nastąpi wiele zmian. Jurorzy mogą zacząć drżeć na myśl o zmianach.

Wydało się, jak inni trenerzy przyjęli Nataszę Urbańską w "Voice Kids"! Cleo przeszła samą siebie Reakcja widzów po 1. odcinku "The Voice Kids" jest jednoznaczna! To musiało się tak skończyć

TVP zmieni "The Voice od Poland"? Co z jurorami?

Ostatnie wydarzenia udowodniły, że żadna gwiazda Telewizji Polskiej nie może czuć się bezpiecznie na swoim stanowisku. Zwolnienia rozpoczęły się od serwisów informacyjnych, ale szybko przeszły na programy rozrywkowe. Pożegnaliśmy dotychczasowe gwiazdy takich tytułów jak m.in.: "Pytanie na śniadanie", czy "Koło fortuny".

Okazuje się, że metamorfozie może ulec najnowsza odsłona "The Voice of Poland". Informator Pudelka zdradza, że produkcja nie chce stawiać na dotychczasowe "diwy" show-biznesu.

Produkcja szykuje całkowicie nowe otwarcie, najpewniej nikt nie zachowa posady jurora. Na pewno TVP nie chce stawiać na "diwy", jak Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska - zdradzono.

Przypomnijmy, że w ostatnim sezonie w fotelach jurorskich zasiadła: Lanberry, Justyna Steczkowska, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Wszystko wskazuje na to, że tego składu nie zobaczymy w nowej edycji "The Voice of Poland". Głośno jest o innym kandydacie na rolę jurora.

Były juror wraca do "The Voice od Poland"?

W ciągu 13 lat emisji muzycznego programu fotele jurorskie zasiadali najwięksi artyści polskiego show-biznesu. Na ekranach widzieliśmy m.in.: Sylwię Grzeszczak, Michała Szpaka, Edytę Górniak, Andrzeja Piasecznego, Marię Sadowską czy nawet Nergala.

Najnowsza edycja ma nieść ze sobą sporo zmian. Wśród kandydatów produkcji znalazł się Dawid Kwiatkowski. Warto przypomnieć, że wokalista nie tak dawno zasiadał w fotelu jurora w dziecięcej wersji show. 

Na giełdzie nazwisk pojawił się Dawid Kwiatkowski, którego produkcja chętnie zobaczyłaby w roli jurora - przekazano.

Obecnie piosenkarz zajęty jest występami w związku z trasą koncertową "Pop romantyk". Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by po muzycznych obowiązkach zasiadł przed kamerami, by szkolić potencjalne gwiazdy show-biznesu.

The Voice of Poland
Wielki powrót trenera do “The Voice of Poland”?, fot. KAPiF
The Voice of Poland
Wielki powrót trenera do “The Voice of Poland”?, fot. KAPiF
The Voice of Poland
Wielki powrót trenera do “The Voice of Poland”?, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Wielki powrót trenera do “The Voice of Poland”?, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Wielki powrót trenera do “The Voice of Poland”?, fot. KAPiF

Źródło: Pudelek