Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wydało się, jak inni trenerzy przyjęli Nataszę Urbańską w "Voice Kids"! Cleo przeszła samą siebie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.02.2024 16:09

Wydało się, jak inni trenerzy przyjęli Nataszę Urbańską w "Voice Kids"! Cleo przeszła samą siebie

Natasza Urbańska i Cleo, fot. KAPiF
Natasza Urbańska i Cleo, fot. KAPiF

Natasza Urbańska w minioną sobotę zadebiutowała w programie “The Voice Kids”, gdzie zastąpiła na trenerskim fotelu Dawida Kwiatkowskiego. Teraz gwiazda wyjawiła, jak potraktowano ją, gdy dołączyła do obsady show.

"The Voice Kids". Natasza Urbańska za Dawida Kwiatkowskiego

“The Voice Kids” powróciło na antenę z długo oczekiwaną siódmą edycją. Program, który otworzył drzwi do kariery m.in. Roksanie Węgiel, czy Sarze James, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Nie lada niespodzianką dla wielbicieli show jest z pewnością fakt, że prowadzą go Tomasz Kammel i Ida Nowakowska, gwiazdy, które - podobnie jak Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, czy Małgorzata Opczowska - całkiem niedawno zostały zwolnione z funkcji gospodarzy “Pytania na śniadanie”.

Największe oczekiwania stały jednak przed Nataszą Urbańską, która w minioną sobotę zadebiutowała w nowej roli, wcielając się w trenerkę “The Voice Kids”. Jak na piosenkarkę zareagowała obsada programu? 

Doda wpadła na największą gwiazdę „Baru”. Była w szoku, gdy zobaczyła, gdzie teraz pracuje Wystąpiła w hicie TVN, a potem miesiącami ukrywała ciążę. Właśnie wszystko się wydało!

Natasza Urbańska sprostała oczekiwaniom?

Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski stanowili niezwykle zgrany kwartet, do którego widzowie przyzwyczaili się przez ostatnie pięć edycji “The Voice Kids”. Nic dziwnego, że fani nie mogli zrozumieć decyzji ostatniego z wymienionych o odejściu z show.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi 'Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła', a serca słucham jak babci - tłumaczył w swoich mediach społecznościowych były już trener show.

Przed premierą pierwszego odcinka siódmej edycji “The Voice Kids” w sieci zaroiło się od komentarzy będących wyrazem obaw o to, jak Natasza Urbańska poradzi sobie, wchodząc w buty Dawida Kwiatkowskiego. Wkrótce okazało się, że wątpliwości fanów były nieco na wyrost. Jak przyjęli artystkę nowi współpracownicy?

Natasza Urbańska zabiera głos w sprawie "The Voice Kids"

W rozmowie z “Tele Tygodniem” Natasza Urbańska podzieliła się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi udziału w nowej edycji “The Voice Kids”. Wyjawiła też, jak powitali ją pozostali członkowie jury.

To cudowni ludzie, okazali mi ogromne wsparcie! Służyli radą, a także ciepłym słowem. Z Cleo mamy obok siebie garderoby i nieustanny kontakt na planie, nawet w przerwie nagrań. Od razu kliknęło, mam nadzieję, że widz wyczuje przed ekranem, że my się naprawdę bardzo polubiliśmy - zdradziła piosenkarka.

Kolejny odcinek hitowego show dla najmłodszych talentów już w najbliższą sobotę o godz. 20., tradycyjnie w TVP2.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF

Źródło: “Tele Tydzień”