Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Reakcja widzów po 1. odcinku "The Voice Kids" jest jednoznaczna! To musiało się tak skończyć
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.02.2024 10:17

Reakcja widzów po 1. odcinku "The Voice Kids" jest jednoznaczna! To musiało się tak skończyć

"The Voice Kids"
"The Voice Kids", fot. Instagram

“The Voice Kids” to program, który uwielbiają widzowie. Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji. Jak poradzili sobie uczestnicy na przesłuchaniach w ciemno? Widzowie szybko ich ocenili. 

Dawid Kwiatkowski pożegnał się z "The Voice Kids"

Program "The Voice Kids" powraca na antenę TVP. Pierwszy odcinek długo oczekiwanej siódmej edycji został wyemitowany już w ostatnią sobotę. Najnowsza seria programu będzie miała swój debiut bez udziału Dawida Kwiatkowskiego w roli jurora. Gwiazdor zdecydował się definitywnie opuścić format.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi 'Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła', a serca słucham jak babci - pisał w swoich mediach społecznościowych piosenkarz.

Zamiast niego na fotelu jury oprócz Cleo oraz Tomsona i Barona zasiadła Natasza Urbańska.

5 lat temu była objawieniem "Voice Kids". Teraz Elena startuje na Eurowizję i wygląda tak, że WOW! To naprawdę ona?! Marina miała być w jury "The Voice Kids". Już wiadomo, dlaczego nie zobaczymy jej w programie

Natasza Urbańska nową prowadzącą "The Voice Kids"

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska poprowadzą siódmą edycję programu "The Voice Kids". Choć wiele osób może być zaskoczonych tą informacją, zwłaszcza po zwolnieniu prezenterów z Telewizji Polskiej. Należy podkreślić jednak, że pierwsze odcinki programu zostały nagrane przed zmianami w zarządzie stacji.

W roli trenerów ponownie zobaczymy Cleo oraz duet Tomsona i Barona. Zamiast Dawida Kwiatkowskiego, który opuścił program, pojawiła się Natasza Urbańska, debiutująca w roli trenerki.

Pierwszy odcinek przesłuchań w ciemno już za nami. Jak internauci ocenili występy uczestników?

Internauci ocenili nowych uczestników "The Voice Kids"

Po pierwszym odcinku najnowszej odsłony “The Voice Kids” emocje jeszcze nie ostygły. W drużynie Nataszy Urbańskiej znaleźli się: Lena, Miłosz, Elena oraz Michell. Drużynę Cleo wybrali natomiast Dominik, Jacek i Marysia. Do teamu Tomsona i Barona trafili za to Marta, Milena i Emilia. 

Fani programu na oficjalnym profilu “The Voice Kids” ocenili uczestników. Praktycznie wszyscy są zachwyceni talentami młodych wokalistów.

  • To był niewątpliwie najlepszy występ! Mega podziw! 
  • Petarda finalistka gotowa i nie kłócić się ze mną. Nie przekombinowane. Duży głos.
  • Zapowiada się mocna edycja ... Super głos.
  • Genialnie energicznie i żywiołowo, dykcja i tempo, dziewczyno, gratulacje i super że Nataszka – to tylko kilka z pozytywnych komentarzy oceniających uczestników najnowszej edycji.

Dziennikarz Filip Borowiak ma już faworytkę do wygranej. Uważa, że Michelle Siwak to kolejny głos, który podbije Polskę.

Filip Borowiak o Michelle Siwak, fot. Instagram
Filip Borowiak o Michelle Siwak, fot. Instagram

A wam jak się podobało?