Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Profil "The Voice Kids 7" rozgrzany do czerwoności! Jeszcze się nie rozpoczęło, a tam takie rzeczy! W czym problem?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2024 18:32

Profil "The Voice Kids 7" rozgrzany do czerwoności! Jeszcze się nie rozpoczęło, a tam takie rzeczy! W czym problem?

Trenerzy "The Voice Kids"
Trenerzy "The Voice Kids", fot. AKPA

“The Voice Kids” rozpoczyna w sobotę swoją siódmą, długo wyczekiwaną edycję. Obrotowe fotele trenerów czekają już w gotowości, tymczasem w sieci wybuchła istna burza. Co się stało?!

"The Voice Kids 7" już w sobotę

“The Voice Kids” powraca na ekrany TVP. Już w sobotę wyemitowany zostanie pierwszy odcinek długo wyczekiwanej siódmej edycji, w którym nie zabraknie niespodzianek. I nie chodzi tu bynajmniej o młodych, utalentowanych wokalistów.

Rozpoczynająca się nowa odsłona show będzie pierwszą, w której na fotelu jurorskim nie zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego. Gwiazdor podjął decyzję o definitywnym rozstaniu się z formatem.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi 'Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła', a serca słucham jak babci - pisał w swoich mediach społecznościowych piosenkarz.

Trąbili o zwolnieniu Kammela z TVP, a on? Właśnie pokazał zdjęcie z planu! Wraca przed kamery Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę

Natasza Urbańska debiutuje w "The Voice Kids"

Siódmą edycję “The Voice Kids” poprowadzą Tomasz Kammel i Ida Nowakowska. Choć w kontekście zwolnienia prezenterów z Telewizji Polskiej, taka informacja może być dla wielu zaskoczeniem, należy zaznaczyć, że premierowe odcinki show zostały zrealizowane jeszcze zanim doszło do wymiany zarządu państwowego medium.

Do foteli trenerów powracają niezawodna Cleo i przebojowy duet: Tomson i Baron. Puste miejsce po Dawidzie Kwiatkowskim wypełni zaś debiutująca w nowej roli Natasza Urbańska.

Jak piosenkarka sprawdzi się w tej wymagającej funkcji? Czy zdoła zaskarbić sobie sympatię uczestników? Choć przekonać będziemy się mogli dopiero w sobotę wieczorem, wielu internautów ma już w tej kwestii swoje zdanie, a ich opinie wywołały w sieci istną burzę.

"The Voice Kids 7". Internauci oburzeni

Pod postem zapowiadającym sobotni odcinek “The Voice Kids”, w którym po raz pierwszy w programie pojawi się Natasza Urbańska, zaroiło się od komentarzy. Duża część internautów wyraża tęsknotę za Dawidem Kwiatkowskim i nie chce pogodzić się z tym, że zastąpi go piosenkarka.

  • Kto to jest w ogóle?
  • Szkoda, że Dawida już nie będzie
  • Bez Dawida to nie to samo
  • Szkoda, że Dawid odszedł, nawet jej połowa nie zna
  • Nie ma Dawida, to nie oglądam - czytamy.

Nie brakuje jednak również fanów programu, którzy z niecierpliwością czekają na premierę pierwszego odcinka nowego sezonu. Ci również postanowili wyrazić swoje emocje w sekcji komentarzy.

  • Nie mogę się doczekać, OMG
  • Już zapisałam w kalendarzu!
  • Ale super! Bardzo się cieszę, że pani tam będzie
  • Najlepsza! Lecisz z nową energią - piszą wielbiciele Nataszy Urbańskiej.

Będziecie oglądać “The Voice Kids 7”? A może też uważacie, że bez udziału Dawida Kwiatkowskiego, kontynuacja programu nie ma sensu. Napiszcie nam w komentarzu!

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Tomson i Baron
Tomson i Baron, fot. KAPiF
Cleo
Cleo, fot. KAPiF
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski, fot. KAPiF