Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "The Voice Kids": Poznajcie nowy skład jurorów! Dołączy uwielbiana gwiazda, jest też wielkie zaskoczenie ws. Cleo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 25.07.2023 13:02

"The Voice Kids": Poznajcie nowy skład jurorów! Dołączy uwielbiana gwiazda, jest też wielkie zaskoczenie ws. Cleo

Dawid Kwiatkowski, Cleo
Nowy skład jurorów "The Voice Kids", fot. KAPiF/youtube.com @ The Voice Kids Poland

Pojawiły się nowe informacje w sprawie jurorskiego składu najnowszej edycji muzycznego programu "The Voice Kids". Po wielu spekulacjach w końcu wiadomo, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego. Są też najnowsze wieści w sprawie Cleo.

Nowy juror w "The Voice Kids"

Program z utalentowanymi dzieciakami co roku przyciąga sporą rzeszę widzów przed ekrany telewizorów. W ostatnim czasie nie brakowało newsów z powodu odejścia gwiazdorskich jurorów.

Jako pierwszy o zakończeniu współpracy poinformował Dawid Kwiatkowski. Długo zastanawiano się, kto zajmie jego miejsce w słynnym fotelu. Jak donosi Super Express, produkcja podjęła już decyzję.

W najnowszym sezonie "The Voice Kids" do jurorskiego grona ma dołączyć Natasza Urbańska. Piosenkarka ma za sobą lata doświadczenia, które z pewnością będą pomocne młodym wokalistom. Informator tabloidu podkreśla, że to najwyższy czas by została trenerką.

Uwielbia pracę z dziećmi, z pewnością będzie dla nich wielkim wsparciem. Nauczy ich nie tylko śpiewu, ale też tego, jak zachowywać się na scenie i odpowiednio dobrać układ choreograficzny.

Natasza Urbańska (3).jpg
Natasza Urbańska nową jurorką “The Voice Kids”?, fot. KAPiF
Marcin Hakiel rozstał się z partnerką? Niepokojący komentarz tancerza

Co dalej z Cleo?

Kolejną sprawą związaną z "The Voice Kids" miała być informacja o odejściu następnej gwiazdy. Tym razem to Cleo miała pożegnać się z fotelem trenerskim po pięciu sezonach, jednak według doniesień Super Express informacja nie jest prawdziwa.

Fani programu mogą więc odetchnąć z ulgą na tak radosne wieści. Dodatkowo w mediach społecznościowych piosenkarki nadal widnieje informacja o jej współpracy z programem.

Kiedy 7. edycja "The Voice Kids"?

Wśród jurorskiego składu nie zabraknie również duetu w postaci Tomsona i Barona. Członkowie zespołu Afromental od samego początku emisji "The Voice Kids" wspierają zdolnych uczestników w ich muzycznym marzeniu.

Przed widzami TVP kolejny sezon popularnego programu, który na anteny powróci prawdopodobnie wiosną 2024 roku. Już wtedy zobaczymy, kto zachwyci jurorów wyjątkowym głosem oraz przekonamy się, jak w roli trenerki poradzi sobie zastępczyni Dawida Kwiatkowskiego.

Źródło: SE