Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Cleo zaskoczyła informacją tuż przed nowym "Voice Kids". Fani ruszyli z gratulacjami
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2024 20:14

Cleo zaskoczyła informacją tuż przed nowym "Voice Kids". Fani ruszyli z gratulacjami

Cleo, fot. KAPiF
Cleo, fot. KAPiF

Cleo powróciła w siódmym sezonie “The Voice Kids”. Zanim jednak widzowie mogli zobaczyć ją na słynnym obrotowym fotelu, gwiazda zaskoczyła swoim fanów wspaniałymi informacjami! Posypały się gratulacje.

Cleo - od rapu do popu

Po raz pierwszy o Cleo polska publiczność usłyszała w 2004 r., gdy piosenkarka zaczęła śpiewać w duecie Dwie Asie, który gościł na płytach znanych raperów, m.in. grupy Endefis, czy Piha.

Swoich sił próbowała również w programie “X Factor”, gdzie przedstawiła się całej Polsce jako Joanna Klepko, architektka krajobrazu. I choć nie udało jej się osiągnąć sukcesu w show, a wszyscy jurorzy byli “na nie”, młoda wokalistka nie zamierzała się poddawać.

Jak się wkrótce okazało, bardzo słusznie. Jej kariera eksplodowała bowiem, gdy pod swoje skrzydła wziął ją hip-hopowy producent, Donatan. Ich pierwszy wspólny singiel “My Słowianie” namieszał na scenie muzycznej i to nie tylko w Polsce! Piosenkarka wyruszyła z nią do Kopenhagi, by reprezentować kraj na konkursie Eurowizji.

Profil "The Voice Kids 7" rozgrzany do czerwoności! Jeszcze się nie rozpoczęło, a tam takie rzeczy! W czym problem? Waldek z "Rolnika" pokazał TAKIE widoki, że zapiera dech! I niech mu teraz ktoś zarzuci brak romantyzmu

Cleo zaskoczyła fanów

Dziś Cleo ma na swoim koncie wiele przebojów, które stale pojawiają się w rozgłośniach radiowych. Co więcej, gwiazda zaangażowała się, by pomóc innym osobom, które podobnie jak ona, marzą o muzycznej karierze.

Wokalistka została więc trenerką w popularnym talent show dla dzieci, “The Voice Kids”. Swoją przygodę z formatem zaczęła od drugiej edycji i z powodzeniem działa w niej do dzisiaj.

W sobotę artystka powróciła na ekrany, by wziąć udział w siódmej odsłonie programu. Zanim jednak widzowie mogli podziwiać ją na “obrotowym fotelu”, Cleo wydała w mediach społecznościowych komunikat, który wstrząsnął jej fanami.

Cleo podsumowuje karierę

Cleo zapowiedziała projekt muzyczny, który ma być podsumowaniem 10 ostatnich lat jej obecności na scenie. Gwiazda zapowiedziała, że tym samym chce zamknąć pewien etap swoich dokonań.

Chciałam podsumować moje 10 lat bytności na scenie, postanowiłam że najlepszym wyrazem tego będzie projekt muzyczny "CLEO 10" Usłyszycie brzmienia i klimaty które towarzyszyły mi od HIPER/CHIMERY do vinyLOVA - dla mnie to koniec pewnej epoki i początek zupełnie nowych wyzwań - napisała artystka na Instagramie.

Fani nie mogą doczekać się niespodzianki, jaką przygotowała dla nich wokalistka. W komentarzach pod postem Cleo zaroiło się od wyrazów niecierpliwości i wyczekiwania.

  • Nie mogę się doczekać.
  • Jestem bardzo ciekawa tego wszystkiego co dla nas przygotowałaś, ale wiem jedno, że to będzie cudo
  • To teraz czas na trasę koncertową?
  • Ta premiera wzbudza we mnie radość, wzruszenie i dumę jednocześnie! - piszą szczęśliwi wielbiciele.
Cleo
Cleo, fot. KAPiF
Cleo
Cleo, fot. KAPiF
Cleo
Cleo, fot. KAPiF