Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marina miała być w jury "The Voice Kids". Już wiadomo, dlaczego nie zobaczymy jej w programie
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 26.07.2023 15:24

Marina miała być w jury "The Voice Kids". Już wiadomo, dlaczego nie zobaczymy jej w programie

Dlaczego Marina nie będzie w jury The Voice Kids?, fot. KAPIF
Dlaczego Marina nie będzie w jury The Voice Kids?, fot. KAPIF

Dlaczego Marina nie wystąpi w “The Voice Kids”? Kto będzie zamiast niej? Nowe doniesienia na temat udziału piosenkarki.

The Voice Kids. Kto w jury nowej edycji?

Już wszystko jasne. 26 lipca TVP ogłosiła nazwiska jurorów najbliższej edycji “The Voice Kids”. Popisy młodych artystów oceniać będą: Cleo, Tomson i Baron oraz Natasza Urbańska, która zadebiutuje w tej roli. 

Kochani ! Już mogę oficjalnie się z Wami podzielić informacją, że zasiądę na fotelu Trenera w @thevoicekidstvp razem z niesamowitą @cleo_don i chłopakami @alekbaron @tomsoniziofficial. Dziękuję za te ciepłe słowa w moją stronę, obiecuję zaopiekować się naszymi młodymi artystami całym sercem! Trzymajcie kciuki – napisała Nastasza na Instagramie.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom zabrakło Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Dlaczego? W końcu była idealną kandydatką do tej roli – nie dość, że jest mamą, to jeszcze sama ze sceną związana jest od dziecięcych lat. Doskonale rozumie presję, oczekiwania i emocje, jakie podczas występów towarzyszą nieletnim.

Tylko u nas: Marina trzymała to w tajemnicy. Niesamowite, jak pomogła Ukraińcom w czasie wojny Wojciech Szczęsny zakończył wywiad po tym pytaniu. Jego reakcja to hit

The Voice Kids bez Mariny

Marina od połowy ubiegłego roku jest jedną z najbardziej lubianych wokalistek w TVP. Występuje na najważniejszych imprezach stacji i gości w programach notujących najwyższą oglądalność. W trakcie mundialu odwiedziła studio “Pytania na śniadanie”, gdzie udzieliła wywiadu, zaśpiewała swój nowy singiel i udzielała się w kuchni. Była też gościem “Alarmu”.

Po świetnym występie na sylwestrze Marina została zaproszona do Opola. Tam wykonała nowy singiel. 

Sporo też mówiło się o jej udziale w Eurowizji. TVP bardzo mocno rozważała wysłanie jej na konkurs do Liverpoolu. Ostatecznie do tego nie doszło. Teraz podobne wieści dotarły do nas na temat “The Voice Kids”.

Dlaczego Marina nie wystąpi w The Voice Kids?

“Faktowi” udało się dowiedzieć, dlaczego Marina nie będzie jurorką w “The Voice Kids”. Osoba związana z programem zdradziła nam, co stanęło na przeszkodzie do podjęcia współpracy.

Niestety ze względów na terminarz piosenkarka nie podjęła się wyzwania i trzeba było szybko znaleźć kogoś na jej miejsce – czytamy na łamach gazety.

Marina Łuczenko, fot. KAPIF
Marina Łuczenko, fot. KAPIF

Pewne jest, że Marina ma otwarte drzwi w TVP i jeszcze nie raz zaszczyci swoim głosem czy samą obecnością najważniejsze przedsięwzięcia stacji. Za to Natasza ma za sobą bardzo udany występ na castingu do “The Voice Kids”:

Piosenkarka się zgodziła, świetnie też wypadła na próbnych nagraniach. Tak więc pod koniec wakacji Nataszę czeka sporo pracy – informuje “Fakt”.

Żałujecie, że to akurat Marina nie będzie oceniać popisów wokalnych dzieci? 

Marina Łuczenko w Opolu 2023 rok
Marina Łuczenko, fot. KAPIF
Marina Łuczenko na gali Joy Influencer Roku 2019
Marina Łuczenko, fot. KAPIF