Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Doda wpadła na największą gwiazdę „Baru”. Była w szoku, gdy zobaczyła, gdzie teraz pracuje
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.02.2024 10:40

Doda wpadła na największą gwiazdę „Baru”. Była w szoku, gdy zobaczyła, gdzie teraz pracuje

"Bar"
"Bar", fot. KAPiF

Program telewizyjny “Bar” był uwielbiany przez widzów. To tam debiutowała Doda. Teraz wypowiedziała się o tym, jak przypadkiem wpadła na jedną z największych gwiazd programu. Pracuje teraz w zupełnie innej branży. 

Doda w "Barze"

Przez ponad dziesięć lat aktywności w branży rozrywkowej, Doda zasłużenie zyskała opinię najbardziej kontrowersyjnej postaci. Obecnie, skandaliczne zachowania gwiazdy są dla nas już czymś zwyczajnym, szczególnie że wiele innych celebrytek podąża jej śladami. Jednak w 2002 roku, gdy świeżo upieczona wokalistka zespołu Virgin wzięła udział w reality show "Bar", prezentując bez zahamowań swoje nagie ciało i otwarcie opowiadając o swoich przygodach seksualnych, wywołała autentyczne oburzenie.

 Muzyczna kariera Dody rozpoczęła się w 2000 roku, ale o zespole Virgin i ich charakterystycznej wokalistce usłyszano głównie jesienią 2002 roku, gdy zadziorna i bezceremonialna Rabczewska dołączyła do obsady 2. edycji reality show "Bar", prezentując swoje umiejętności. W późniejszych latach przyznała, że wzięła udział w programie, aby pomóc w promocji debiutanckiego albumu zespołu Virgin. Nieustraszona nastolatka z ostrym językiem była bez wątpienia największą atrakcją "Baru". Jej obecność na ekranie zawsze przyciągała uwagę, a jej wypowiedzi nieuchronnie prowadziły do kontrowersji.

To nie ona była jednak uznawana za największą gwiazdę programu. Innej uczestniczce wróżono wielką karierę. 

Broń i alkohol na występie Dody! Jeszcze nie wyszła na scenę, a już zafundowała mocne wrażenia Przez lata TVN blokował Dodę. Teraz podsumowała ich w "DDTVN". Wystarczyło kilka sekund

Dobrusia w "Barze"

Dobrosława Zych-Henner była gwiazdą 2. edycji programu “Bar” w 2002 roku. Bardzo szybko skradła serca widzów. Wielu uważało, że swoją urodą przyćmiła wszystkie uczestniczki. Kiedy brała udział w show, miała zaledwie 25 lat. Wtedy była już zamężna i posiadała dwoje dzieci Kasię i Olka. 

Chcę pokazać, że  można zwracać na siebie uwagę wyglądem a równocześnie nie być próżnym – mówiła.

Inni uczestnicy show nazywali ją “Dobrusią”. Wielu spodziewało się, że przez swoją wielką urodę odniesie ogólnopolski sukces. Tak się jednak nie stało, a Dobrusia wycofała się ze świata show-biznesu. Została finalistką programu, dzięki czemu wygrała samochodów. Gwiazda show krótko po programie rozstała się z mężem. Nie udziela się teraz w social mediach.

O jej życiu wiadomo niewiele. Ustalono jednak, że od 2006 roku związana jest z muzykiem Wojciechem Pogorzelskim. Para pracuje wspólnie, ponadto Dobrusia jest wspólniczką agencji turystycznej.

Doda o spotkaniu Dobrusi

W jednym z ostatnich wywiadów dla “Party” Doda opowiedziała o przekroju swojej kariery, zaczynając od samych początków. Dziennikarka portalu spytała o to, czy Rabczewska ma kontakt z kimś z uczestników 2. edycji “Baru”.

Z Dobrusią miałam kontakt, ona była menadżerem zespołu jakiegoś takiego, Golden Life? Kiedyś byłam w jakimś hotelu i oni grali event. Wskoczyłam do nich na scenę i razem zaczęliśmy śpiewać jakąś piosenkę. Ona nagle się pojawiła. Ja mówię: “Dobrusia? Nie, nie wierzę w to”. I okazało się, że jest menadżerem tego zespołu – mówiła Doda.

Spodziewalibyście się tego?

"Bar", fot. KAPiF
"Bar", fot. KAPiF
"Bar", fot. KAPiF
 "Bar", fot. KAPiF
"Bar", fot. KAPiF
"Bar", fot. KAPiF