Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Broń i alkohol na występie Dody! Jeszcze nie wyszła na scenę, a już zafundowała mocne wrażenia
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 31.12.2023 18:13

Broń i alkohol na występie Dody! Jeszcze nie wyszła na scenę, a już zafundowała mocne wrażenia

Doda sylwester 2023 polsat
Doda, fot. KAPIF

Kiedy Doda śpiewa w sylwestra? O której godzinie? Co zaprezentuje na scenie? Czegoś takiego jeszcze jeszcze nie było.

Kiedy Doda śpiewa w sylwestra 2023?

Doda jest już gotowa na “Sylwestrową Moc Przebojów” w Polsacie. Piosenkarka zdradziła, że na scenie w Chorzowie pojawi się dwukrotnie. Najpierw chwilę po godzinie 20, a później po 22. Zaśpiewa swoje największe przeboje z płyty “Aquaria", w tym premierowy singiel “Mama”.

Gwiazda ma za sobą udane próby, na których była rozchwytywana przez obecnych na miejscu dziennikarzy. Opowiadała, co szykuje dla fanów i dumnie prezentowała szałową fryzurę. Doda zdecydowała się na ekstremalnie długie, zwężone przy końcach warkocze.

TYLKO U NAS: Wiemy, czego Maryla Rodowicz zażądała od TVP w sylwestra! Bez tych czterech rzeczy nie wystąpiłaby w Zakopanem Tylko u nas: To na nią Liber zamienił Sylwię Grzeszczak! Wszystko wydało się przed sylwestrem

Występy Dody w sylwestra w poprzednich latach

W poprzednich latach Doda dawała show na poziomie, którego nie przebiły żadne gwiazdy. Zjeżdżała na linach, tańczyła w szezlongu, śpiewała z drag queens, wykorzystywała efekty pirotechniczne, kręcącą się platformę czy towarzyszyła takim gwiazdom jak Maryla Rodowicz i Cleo.

Co Doda zaplanowała na sylwestra 2023?

Fryzura fryzurą, ale czym byłyby występy Dody bez niespodzianek, jakimi nie uraczą nas inni artyści. Rabczewska pochwaliła się na Instagramie, co przygotowała dla publiczności zebranej przed sceną.

Na miejscu na widownię czeka prawdziwa gratka. Wszystko wydarzy się w trakcie piosenki “Fake Love”:

Chciałam wam powiedzieć, żebyście jutro otwierali usta szeroko pod sceną, jak tancerze będą strzelać z pistoletów. Bo w przeciwieństwie do "Aquarii Tour" nie będą strzelać z wody – zapowiedziała Doda.

Co prawda Dorota nie zdradziła, czym jej ekipa uraczy widownię, ale znając jej gest i kreatywność plus okazję, podczas której śpiewa, odpowiedź nasuwa się sama – będzie to szampan.

Poniżej występ ekipy Dody do “Fake Love” na “Aquaria Tour”.

Doda przed sylwestrem 2023
Doda przed sylwestrem 2023
Doda przed sylwestrem 2023
Doda przed sylwestrem 2023