Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > TYLKO U NAS: Doda przekazała koszmarne wieści ws. Steczkowskiej na Eurowizji. Ma przecieki z TVP
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 01.02.2024 23:02

TYLKO U NAS: Doda przekazała koszmarne wieści ws. Steczkowskiej na Eurowizji. Ma przecieki z TVP

Doda
Co Doda wie o Justynie Steczkowskiej?, fot. Świat Gwiazd; KAPiF

Doda w rozmowie ze Światem Gwiazd ujawniła informacje, które nie spodobają się Justynie Steczkowskiej. To tragiczne wieści dla piosenkarki. Jaką tajemnicę zdradziła nam Rabczewska?

Doda na wiosennej ramówce Polsatu 2024

Doda pojawiła się na wiosennej ramówce Polsatu w drapieżnej stylizacji. Sukienka mini i futro nawiązywało do wzorów na skórze jaguara. Stylizacja na dzikiego kota wywarła potężny efekt na fotoreporterach, którzy nie odstępowali jej na krok. Jednak dziennikarz naszej redakcji miał do Rabczewskiej pytania związane nie z jej wyglądem, a emocjami.

Chciałabym, żeby kolejne 20 lat mojej pracy odbywało się w spokojnej atmosferze, żebym po prostu mogła robić swoje i się z tego cieszyć, a nie być w charakterze jakiejś tam walki. Myślę, że już swoje wywalczyłam – odpowiedziała Doda na nasze pytanie, czego chciałaby sobie życzyć na swoje 40. urodziny.

W pewnym momencie temat zszedł na tegoroczną Eurowizję. O udział w konkursie stara się wiele polskich gwiazd, między innymi Justyna Steczkowska z nowym przebojem „WITCH-ER Tarohoro”. Utwór miał premierę 29 grudnia, a jego pierwsze wykonanie na żywo odbyło się na scenie w Zakopanem, podczas Sylwestra TVP. Co o piosence koleżanki z branży sądzi Rabczewska? Szczegóły poniżej.

Justyna Steczkowska chce jechać na Eurowizję z tą piosenką. Zaśpiewała ją w Zakopanem, a fani... Eurowizja 2024. Zagraniczni youtuberzy ocenili szanse Justyny Steczkowskiej. Ich reakcje mówią wszystko

Tylko u nas: Co Doda myśli o piosence Justyny Steczkowskiej

Wywiad z Dodą przeprowadzał dla Świata Gwiazd Jakub Szewczyk. Postanowił zapytać, co Rabczewska sądzi o szansie Justyny Steczkowskiej na Eurowizji 2024. Piosenkarka wyznała na początku, że bardzo żałuje, że nie zorganizowano publicznych preselekcji.

Już nie dla samej chęci oceniania, kto ma jechać, tylko w ogóle szkoda, że nie będzie tych preselekcji. Mamy tylu wspaniałych uczestników tym razem. Chciałabym zobaczyć, jak się ze sobą zmierzą. Kibicuję Justynie, uważam, że ma super doświadczenie sceniczne, więc nie zeżre jej trema. Wokalnie też super. I z PR-owego punktu widzenia, jako menadżer, postawiłabym cały ciężar PR-u tam, bo wiadomo, tańczących i śpiewających jest tam bardzo dużo. Ale no sorry, w tym wieku, tak zajebiście dobrze wyglądających mało – wyznała nam z wrodzoną szczerością.

Niestety pomimo tylu życzliwych słów Doda nie ma dobrych wiadomości dla Justyny. Czyżby wszyscy bukmacherzy się mylili? Złowieszcze szczegóły poniżej.

Doda dla Świata Gwiazd: kto pojedzie na Eurowizję 2024?

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że największe szanse na reprezentowanie Polski ma właśnie Steczkowska. Tymczasem w rozmowie z nami Doda ujawniła, co słyszy się w kuluarach na temat kandydatury Justyny

Natomiast z tego, co się mówi w kuluarach, to niestety, ale chyba nie chcą jej puścić – przekazała nam ze smutkiem Rabczewska.

Zszokowani próbowaliśmy dopytać naszą rozmówczynię, kogo ma na myśli, czy władze Telewizji Polskiej. Doda zamyśliła się na moment, po czym odpowiedziała nieco wymijająco:

Nie wiem kto, ale tak mówią. Gdzieś tutaj – usłyszeliśmy w odpowiedzi.

Jeżeli plotki kuluarowe okażą się prawdziwe, będzie to twardy orzech do zgryzienia dla Steczkowskiej. Co jeszcze ujawniła Doda w rozmowie ze Światem Gwiazd? Cały wywiad obejrzycie poniżej:

Doda, wiosenna ramówka Polsatu 2024, wywiad, Justyna Steczkowska
Doda na wiosennej ramówce Polsatu 2024, fot. KAPiF
Justyna Steczkowska, Eurowizja 2024
Justyna Steczkowska, fot. KAPiF
Doda, wiosenna ramówka Polsatu 2024, wywiad, Justyna Steczkowska
Doda na wiosennej ramówce Polsatu 2024, fot. KAPiF
Doda, wiosenna ramówka Polsatu 2024, wywiad, Justyna Steczkowska
Doda na wiosennej ramówce Polsatu 2024, fot. KAPiF