Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie już ocenili pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Takiej burzy w komentarzach dawno nie było
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.02.2024 10:25

Widzowie już ocenili pierwszy odcinek "The Traitors. Zdrajcy". Takiej burzy w komentarzach dawno nie było

"The Traitors. Zdrajcy"
"The Traitors. Zdrajcy", fot. Instagram

Właśnie ruszył nowy sezon programu emitowanego w stacji TVN “The Traitors. Zdrajcy”. W roli prowadzącej debiutowała Malwina Wędzikowska. Internauci zdążyli już ocenić pierwszy odcinek. Jak wyglądają ich opinie?

Na czym polega program "The Traitors. Zdrajcy".

Na antenie TVN właśnie zadebiutowało spektakularne reality show "The Traitors. Zdrajcy", które zapowiada się jako jedna z największych atrakcji wiosennej ramówki stacji. Dwudziestu czterech uczestników stanie do rywalizacji o główną nagrodę, która wynosi ponad pół miliona złotych.

Format programu "The Traitors. Zdrajcy" czerpie inspirację z popularnej i angażującej gry "Mafia". W trakcie emisji uczestnicy zostaną podzieleni na dwie tajne frakcje: "lojalnych" i "zdrajców", przez prowadzącą. Ich głównym celem będzie przetrwanie do końca, pokonanie serii wyzwań i walka o wysoką nagrodę pieniężną. Produkcja polskiej edycji programu odbyła się w malowniczym, historycznym zamku w Belgii.

Program poprowadziła Malwina Wędzikowska. Kim jest charyzmatyczna prezenterka?

Pod fotkami z „Voice Kids” wszyscy pytają, co się stało z Baronem. Od razu widać, że szykuje się do roli ojca Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę

Kim jest prowadząca "The Traitors. Zdrajcy"?

Malwina Wędzikowska urodziła się 24 lutego 1981 roku w Łodzi, gdzie spędziła swoje dzieciństwo i młodość. Z determinacją realizowała swoje pasje i marzenia. Po ukończeniu studiów na Akademii Sztuk Pięknych, specjalizując się w scenografii i kostiumografii, rozpoczęła pracę w telewizji. Zdobyła cenne doświadczenie przy produkcji wielu popularnych programów, takich jak "Taniec z gwiazdami", "The Voice of Poland", "Top Model" czy "Kocham cię, Polsko".

Malwina Wędzikowska od dłuższego czasu jest aktywna w polskim show-biznesie i często towarzyszy znaczącym postaciom tego środowiska. Dzięki pracy przy produkcjach telewizyjnych nawiązała znajomość z Rinke Rooyensem, byłym mężem piosenkarki Kayah, z którym spędziła pięć lat. Ich związek zakończył się jednak w 2015 roku.

Malwina Wędzikowska to krewna znanej dziennikarki Anny Wendzikowskiej, a ich podobne nazwiska nie są przypadkowe, lecz wynikają z administracyjnego pomyłki. Ich rodzinna więź sięga do dziadków, którzy byli braćmi, co sprawia, że obie są kuzynkami. Różnice w zapisie nazwisk mogą wynikać z błędu w rejestracji nazwiska dziadka Anny Wendzikowskiej w jego akcie urodzenia.

Pierwszy odcinek programu już za nami. Widzowie ocenili format. Co uważają?

Internauci ocenili "The Traitors. Zdrajcy"

Po premierowym odcinku "The Traitors. Zdrajcy" z programu musiało odejść trzech uczestników. Internet zalała fala komentarzy internautów, którzy gorączkowo dyskutowali i oceniali nowy format prezentowany przez stację TVN. Opinie są bardzo zróżnicowane. Jedni są zachwyceni, drudzy wręcz przeciwnie. Krytyczne komentarze odnoszą się zarówno do uczestników, jak i prowadzącej.

  •  Kolejna kopia... Fenomen polega na tym, że Ci ludzie powinni być nam znani. Reality persony czy z branży TV. Wtedy rodzą się podejrzenia czy ktoś potrafi udawać, bo jest np. aktorem. Dobranie grupy przypadkowych osób, o których nic nie wiemy, to przepis na nudę 
  • Kompletnie nie siada mi ta prowadząca – pisali fani.

Nie zabrakło też pozytywnych komentarzy. Wielu widzów, odbiera program bardzo na plus.

  • Wreszcie program bez napompowanych celebrytek i osób, które występują w każdym programie. Zapowiada się ciekawie.... 
  • Dla mnie Malwina top prowadząca. Mega czuła się w rolę – czytamy.

Oglądaliście “The Traitors. Zdrajcy”?

"The Traitors. Zdrajcy", fot. Instagram
"The Traitors. Zdrajcy", fot. Instagram
"The Traitors. Zdrajcy", fot. Instagram