Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wygrała "The Voice Senior", a teraz musi znieść TO. Fala komentarzy zalała sieć
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.02.2024 12:02

Wygrała "The Voice Senior", a teraz musi znieść TO. Fala komentarzy zalała sieć

The Voice Senior
Internauci ocenili finał “The Voice Senior”, fot. Kadr z:"The Voice Senior", TVP

W sobotni wieczór widzowie TVP2 dowiedzieli się, kto zgarnął statuetkę 5. edycji programu "The Voice Senior". Po ogłoszeniu wyników media społecznościowe zalała fala komentarzy. Z tym musi mierzyć się teraz Regina Rosłaniec-Bavcevic, która zdobyła największą ilość głosów. Jak internauci ocenili jej zwycięstwo?

Znamy zwycięzcę 5. edycji "The Voice Senior". Finał pełen emocji!

Po przesłuchaniach w ciemno i półfinałach nastał czas wielkiego finału, w którym zmierzyły się duety gwiazdorskich trenerów. W ostatnich tygodniach nie zabrakło emocji, kiedy to widzowie nie zgadzali się z wyborami jurorów, a upust złości dawali w mediach społecznościowych.

Podczas sobotniego finału "The Voice Senior" można się było spodziewać podobnych emocji. Po występach utalentowanych seniorów to widzowie zdecydowali, kto ostatecznie okazał się triumfatorem 5. edycji muzycznego show. Laureat oprócz statuetki "Najlepszego Głosu w Polsce" otrzymuje także nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę. 

Tym razem zarówno jurorów jak i widzów oczarowała sympatyczna Regina Rosłaniec-Bavcevic. To ona dołączyła do grona zwycięzców "The Voice Senior". Wokalistka przebyła długą drogę w programie TVP.

"The Voice Senior". Kuriozalna wpadka Szczepanika w finale. Nie dość, że głośno to powiedział, to jeszcze dziwnie się tłumaczył Znamy zwycięzcę 5. edycji "The Voice Senior". Wielki finał show obfitował w niespodzianki!

"The Voice Senior". Kim jest Regina Rosłaniec-Bavcevic?

Utalentowana seniorka zaprezentowała się jurorom podczas Przesłuchań w Ciemno, gdzie zwróciła na siebie uwagę damskiego grona trenerów. Za wykonanie utworu Kayah "Śpij kochanie śpij" zagwarantowała sobie miejsce w drużynie Haliny Frąckowiak, Alicji Węgorzewskiej i Maryli Rodowicz. To z debiutantką w roli jurorki dotarła do finału, gdzie zwyciężyła.

Na co dzień mieszka w Chorwacji, a udział w "The Voice Senior" był jej powrotem do kraju po latach. Długo nie wierzyła, że jej muzyczne marzenia się spełnią. Bywał moment, w którym zupełnie zrezygnowała z pasji.

Bardzo długo, wiele lat śpiewałam, ale 10 lat temu przestałam, bo miałam do tego swoje osobiste powody. Nawet wpadłam w depresję. […] A potem, gdy do tego wróciłam, ten wielki "come back", którym właśnie jest "The Voice Senior", to zaczęłam z zupełnie innej części siebie śpiewać. Teraz śpiewam dla siebie - wyznała w rozmowie z portalem Dziennik.pl.

Jak jej udział w programie odebrali internauci? Po ogłoszeniu zwycięzcy "The Voice Senior" posypały się komentarze.

Internauci ocenili finał "The Voice Senior". Posypały się komentarze

Regina Rosłaniec-Bavcevic brawurowo przechodziła kolejne etapy programu, aż oczarowała swoim finałowym wykonaniem "Tylko mnie poproś do tańca". W oczach jurorów było widać ogromne poruszenie, które przełożyło się także na oddane głosy.

W mediach społecznościowych nie cichną głosy gratulacji skierowanych w stronę utalentowanej seniorki. Wielu widzów od początku widziało w niej faworytkę do zwycięstwa "The Voice Senior".

  • Od pierwszego momentu typowałam Panią Reginę na finalistkę. Gratuluję zwyciężczyni.
  • Zasłużona wygrana. W jej głosie jest głębia, emocje.
  • Gratulacje!! Cieszę się, że Pani wygrała, wspaniały talent.
  • Uwielbiam jak śpiewa! Wiedziałam, że wygra. Czułam to od pierwszego odcinka, bo już wtedy skradła mi serce.
  • W pełni zasłużone!
  • Pani Regina to chodząca muzyka... ta niepowtarzalna potęga w głosie i przekazie, fenomenalna! Wielkie gratulacje!!!

A wam kto się podobał najbardziej?

The Voice Senior
Internauci ocenili finał “The Voice Senior”, fot. Kadr z:"The Voice Senior", TVP
The Voice Senior
Internauci ocenili finał “The Voice Senior”, fot. Kadr z:"The Voice Senior", TVP

Źródło: Dziennik.pl