Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "The Voice Senior". Kuriozalna wpadka Szczepanika w finale. Nie dość, że głośno to powiedział, to jeszcze dziwnie się tłumaczył
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.02.2024 08:13

"The Voice Senior". Kuriozalna wpadka Szczepanika w finale. Nie dość, że głośno to powiedział, to jeszcze dziwnie się tłumaczył

Tomasz Szczepanik
Tomasz Szczepanik, fot. KAPiF

Finał 5. sezonu "The Voice Senior już za nami. Poznaliśmy już zwycięzcę tegorocznej edycji. Głośno jednak zrobiło się także o wpadce Tomasza Szczepanika. Już wcześniej widzowie zarzucali mu wiele kwestii, tej gafy jednak nie zapomną na długo. 

Finał 5. edycji "The Voice Senior"

W finałowym odcinku piątej edycji „The Voice Senior” nie brakowało wzruszeń i niespodzianek. Oprócz poruszających występów finalistów widzowie mieli okazję uczestniczyć w koncercie Sławy Przybylskiej, Trio TRE VOCI oraz zobaczyć na scenie zwycięzcę poprzedniej edycji, Zbigniewa Zaranka.  

W gronie finalistów znaleźli się: Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski z drużyny Maryli Rodowicz, Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz z drużyny Alicji Węgorzewskiej, Róża Frąckiewicz i Regina Rosłaniec-Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak, oraz Piotr Salata i Wojciech Kwiatkowski z drużyny Tomasza Szczepanika.  W ścisłym finale zmierzyli się Piotr Salata, Regina Rosłaniec Bavcevic, Tadeusz Talarek i Roman Wojciechowski. Kto jednak może poszczycić się tytułem zwycięzcy tegorocznej edycji, statuetką oraz nagrodą w wysokości 50 tysięcy złotych?

Alicja Węgorzewska nagle zaczęła płakać w "The Voice Senior". Emocje wzięły górę po tym, co usłyszała Widzowie wściekli na wynik półfinału "The Voice Senior". Znów ciskają gromy w jury: "To jest jakiś żart"

Zwycięzca 5. edycji "The Voice Senior"

W finałowym etapie było już jasne, że już tylko – Piotr Salata, Regina Rosłaniec Bavcevic, Tadeusz Talarek, Roman Wojciechowski mieli szanse na zwycięstwo. Wszyscy finaliści dali z siebie wszystko, prezentując się z jak najlepszej strony, co bardzo imponowało jurorom.  Ostatecznie okazało się, że zwyciężczynią programu została Regina Rosłaniec. Od samego początku zdobyła serca widzów swoim talentem i charyzmą!

Gratulujemy jej serdecznie i życzymy kolejnych wspaniałych lat na scenie - napisano w oficjalnych mediach społecznościowych programu.  

Widzowie wyrażają swoje zachwycenie zwycięstwem Reginy Rosłaniec, co nie jest wcale zaskakujące, biorąc pod uwagę jej niezwykły talent i pozytywną energię. Fani w finale zwrócili jednak uwagę na coś jeszcze. Mowa tu o pomyłce jednego z jurorów.

Wpadka Tomasza Szczepanika

Tadeusz Talarek był jednym z finalistów tegorocznej edycji “The Voice Senior”. Mężczyzna jest osobą z bogatym doświadczeniem muzycznym. Przez wiele lat współpracował z różnymi zespołami oraz obecnie gra w orkiestrze Straży Pożarnej w Garwolinie. Reprezentował w programie drużynę Alicji Węgorzewskiej. Jego występ bardzo zaimponował Tomaszowi Szczepanikowi, który nieświadomie skomentował, że “śpiewa wyjątkowo jak na 80-latka”. To określenie niezamierzenie postarzyło uczestnika, który ujawnił, że ma zaledwie 72 lata.

Alicja wprowadziła mnie na minę. Mimo wszystko wiesz, że cię szanuję i kocham - tłumaczył się Szczepanik.

Do rozmowy wtrąciła się Węgorzewska.

Taki mały psikus - zażartowała. 

Nie dość, że gafa to jeszcze próbował zrzucić na Węgorzewską….

"The Voice Senior", fot. Instagram
"The Voice Senior", fot. Instagram
"The Voice Senior", fot. Instagram
"The Voice Senior", fot. Instagram