Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Finał "The Voice Senior". Iskrzy! Fanom nic nie umknie. Wszystko napisali w komentarzach
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2024 10:10

Finał "The Voice Senior". Iskrzy! Fanom nic nie umknie. Wszystko napisali w komentarzach

The Voice Senior
Internauci podsumowali 5. edycję “The Voice Senior”, fot. AKPA

Wielkimi krokami zbliża się finał 5. edycji muzycznego programu "The Voice Senior". Gwiazdorskie jury wybrało już swoich finalistów, a internauci podsumowali cały sezon. Wśród ich głosów ciekawe opinie. W komentarzach już padają słowa odnośnie kolejnego sezonu.

Finał 5. edycji "The Voice Senior". Kto wystąpi? Gdzie oglądać?

Po wielu odcinkach muzycznej rywalizacji seniorów widzowie Telewizji Polskiej dowiedzą się, kto zdobędzie tytuł zwycięzcy 5. edycji "The Voice Senior". W tegorocznej edycji nie brakowało utalentowanych uczestników. Bohaterowie oczarowywali widzów nie tylko wyjątkowymi wykonami polskich i zagranicznych hitów, ale także osobistymi historiami.

Typowania widzów nie zawsze jednak były równie głosom gwiazdorskiego jury. Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Halina Frąckowiak i Tomasz Szczepanik wybrali już swoje finałowe duety. Oprócz nich na scenie zobaczymy także znane gwiazdy.

Finał "The Voice Senior" uświetni koncert Sławy Przybylskiej, Trio TRE VOCI oraz zwycięzcy poprzedniej edycji The Voice Senior, Zbigniewa Zaranek

Alicja Węgorzewska nagle zaczęła płakać w "The Voice Senior". Emocje wzięły górę po tym, co usłyszała Widzowie wściekli na wynik półfinału "The Voice Senior". Znów ciskają gromy w jury: "To jest jakiś żart"

Finał 5. edycji "The Voice Senior". Lista finałowych par jurorów

Po emocjonujących etapach Przesłuchań w Ciemno i półfinałów każdy z gwiazdorskich trenerów wybrał dwójkę uczestników, którzy wystąpią w finale "The Voice Senior". Podczas muzycznej podróży nie brakowało wzruszeń wśród doświadczonych artystów.

Zasady są jednak niewzględne, a trenerzy musieli wybrać finalistów bez podpowiedzi widzów. Takim sposobem w sobotnim finale zobaczymy: z drużyny Maryli Rodowicz: Lucynę Mazur i Romana Wojciechowskiego, z drużyny Alicji Węgorzewskiej: Tadeusza Talarka i Małgorzatę Kraszkiewicz, z drużyny Haliny Frąckowiak: Różę Frąckiewicz i Reginę Rosłaniec-Bavcevic, z drużyny Tomasza Szczepanika: Piotra Salata i Wojciecha Kwiatkowskiego.

W czasie 5. edycji "The Voice Senior" internauci nie kryli emocji związanych z decyzjami jurorów. Niejednokrotnie wyrażali swój sprzeciw wobec eliminacji faworytów. Przed finałem postanowili podsumować całą edycję. Nie obyło się bez krytyki.

Finał 5. edycji "The Voice Senior". Internauci nie pozostawili suchej nitki na serii

Widzowie muzycznego programu co rusz dzielą się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Aż iskrzy! W ciągu ostatnich tygodni produkcja i jurorzy nie mogli spać spokojnie z powodu krytyki internautów. Zarzutów jest sporo i nie ominęły nawet najsławniejszych nazwisk.

  • No niestety ta edycja coś nie poszła, pan który promuje swoje płyty bez wysiłku jest w finale, same dobre głosy wywalone wcześniej, teraz to jedynie Pan Roman od Maryli się broni talentem muzycznym.
  • Rozczarowanie, pani Waleria powinna być finale i ten finał wygrać. Słabo pani Alicjo, słabo.
  • To jest niesprawiedliwe. Myślę, że powinno się nagradzanie dostosować do danej grupy, a nie tylko dla jednej osoby.
  • Nie ma Mariuszka nie ma finału!
  • Jak dla mnie najgorsza edycja The Voice Senior.
  • Po prostu jurorzy zrobili kilka DUŻYCH błędów na etapie przesłuchań w ciemno i odrzucili kilka bardzo dobrych głosów a zostawili.... no, nienajlepsze, subtelnie rzecz ujmując.
  • To nie jurorzy wybierają, tylko głos w słuchawkach jurorów…
  • No nic... będziemy czekać na kolejne nowe edycje.

Ostateczne starcie uczestników 5. edycji "The Voice Senior" można zobaczyć już w sobotę, 17 lutego, o godzinie 20:00 w TVP2.

The Voice Senior
Internauci podsumowali 5. edycję “The Voice Senior”, fot. KAPiF
The Voice Senior
Internauci podsumowali 5. edycję “The Voice Senior”, fot. KAPiF
The Voice Senior
Internauci podsumowali 5. edycję “The Voice Senior”, fot. KAPiF