Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Alicja Węgorzewska nagle zaczęła płakać w "The Voice Senior". Emocje wzięły górę po tym, co usłyszała
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.02.2024 08:11

Alicja Węgorzewska nagle zaczęła płakać w "The Voice Senior". Emocje wzięły górę po tym, co usłyszała

"The Voice Senior"/Alicja Węgorzewska
Alicja Węgorzewska, uczestniczka "The Voice Senior", fot. YouTube

Kolejna odsłona “The Voice Senior” to mnóstwo emocji nie tylko dla telewidzów, ale i dla jurorów. Od śmiechu, aż po łzy. W ostatnio wyemitowanym odcinku przeważyło to drugie. Alicja Węgorzewska nie umiała powstrzymać łez. Co się stało?

Kto może wziąć udział w "The Voice Senior"?

Uczestnikami “The Voice Senior” są osoby, które przekroczyły 60. rok życia. Pierwszym etapem show były przesłuchania w ciemno, w których każdy z biorących udział musi za pomocą głosu sprawić, by jurorzy odwrócili się w fotelach, w jego stronę.

Kolejny etap to nokauty, gdzie przed trenerami niełatwe zadanie. Będą oni zmuszeni eliminować uczestników swoich drużyn. Do półfinału mogły wejść tylko cztery osoby z każdej grupy. Trenerzy mają nie lada trudne zadanie. Nie raz emocje biorą górę. 

Szokujące sceny w "The Voice Senior"! Uczestnik przekroczył granice? Węgorzewska skrępowana, a Szczepanik interweniuje Kasia Cichopek wyleciała z Alicją Węgorzewską do USA. A co z Maciejem Kurzajewskim? Ujawniamy szczegóły

Jurorzy "The Voice Senior" wybrali uczestników do półfinału

Jurorzy programu, a zarazem trenerzy drużyn, czyli Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik do każdego występu z uczestnikami show przygotowują się na wysokim poziomie. 

Oprócz tego trenerzy zżyli się ze swoimi podopiecznymi. Mimo to byli zmuszeni, według zasad programu do półfinału wytypować jedynie czterech uczestników, którzy byli najlepsi. 

Tego wyzwania musieli się podjąć w sobotę 3 lutego. Te ważne wydarzenie i silne emocje sprawiły, że jedna z jurorek nie mogła powstrzymać łez, ale nie tylko z tego powodu. Co działo się z Alicją Węgorzewską?

Alicja Węgorzewska we łzach po występie jednej z uczestniczek

Pani Waleria Molenda od pierwszego odcinka w “The Voice Senior” cieszyła się dużą sympatią widzów, których bardzo wzruszała swoimi występami. Podczas sobotniego śpiewu przed jurorami nie było inaczej. Pani Waleria wykonała utwór zespołu “ABBA”- “Panie proszę, przyjdź”. 

W angielskiej wersji językowej “The Winner Takes It All”. Mimo iż pasją seniorki od zawsze była muzyka, nie udało jej się zrealizować marzenia i zostać śpiewaczką. Poświęciła się rodzinie, a z uwagi na zazdrość męża, przestała także występować w chórze kościelnym.

Alicja Węgorzewska ze łzami w oczach patrzyła na występ podopiecznej.

Od naszych uczestników na pewno można uczyć się pokory. Niektórzy z nich mieli to szczęście, że grali w zespołach czy też realizowali swoje marzenia o muzyce i występach. Jednak wielu z nich spędziła całe życie, poświęcając je rodzinie, bliskim, dzieciom, rodzicom, pracy, a nawet intensywnej pracy, gdyż żyli w ciężkich czasach i okolicznościach. Ale nie przestawali marzyć i walczyć o te marzenia. Dlatego z ogromnym podziwem patrzę na to, jak pokornie czekali na swój moment i kiedy ten przyszedł, nie bali się zawalczyć o swoje… - wyznała wzruszona Alicja Węgorzewska.

Czekacie na finał “The Voice Senior”?

Uczestniczka
Uczestniczka "The Voice Senior", fot. YouTube
Uczestniczka
Uczestniczka "The Voice Senior", fot. YouTube
Alicja Węgorzewska, fot. YouTube
Alicja Węgorzewska, fot. YouTube
Alicja Węgorzewska, fot. YouTube
Alicja Węgorzewska, fot. YouTube
Jury programu
Jury "The Voice Senior", fot. KAPiF