Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie wściekli na wynik półfinału "The Voice Senior". Znów ciskają gromy w jury: "To jest jakiś żart"
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 11.02.2024 00:02

Widzowie wściekli na wynik półfinału "The Voice Senior". Znów ciskają gromy w jury: "To jest jakiś żart"

The Voice Senior 2024
Wyniki półfinału "The Voice Senior" oburzyły widzów, fot. TVP

Piąta edycja “The Voice Senior” wchodzi z decydującą fazę. Za nami emisja półfinałowych odcinków, w których z programem pożegnali się kolejni utalentowani uczestnicy. Jeden z jurorów szczególnie podpadł widzom swoją kontrowersyjną decyzją. Internauci nie kryją oburzenia.

"The Voice Senior" w 2024 wciąż hitem

Kto by spodziewał, że muzyczny talent show, którego uczestnicy są w wieku bohaterów “Sanatorium miłości”, okaże się jednym flagowych formatów TVP2. A jednak! “The Voice Senior”, bo to o nim mowa, jeszcze do niedawna cieszył się średnią oglądalnością na poziomie aż 2 milionów widzów. 

Jak wynika z opublikowanego pod koniec stycznia raportu portalu Wirtualnemedia.pl, obecny sezon programu śledziło średnio co tydzień “zaledwie” 1,7 miliona widzów. Warto jednak zaznaczyć, że oglądalność rośnie z odcinka na odcinek i sukcesywnie zbliża się do wyników sprzed roku. Nic więc dziwnego, że publiczny nadawcy ani myśli kończyć produkcję widowiska.

Zgłosili na Eurowizję piosenkę do "Chłopów" z Kayah. Teraz pojawił się problem z gwiazdą. Jest oficjalny komentarz Tomasz Raczek miażdży nową "Akademię pana Kleksa". Najmocniej dostało się 14-letniej aktorce. Porównał ją do gwiazdy erotyku!

Jury "The Voice Senior"

Aby przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak największą rzeszę widzów, producenci “The Voice Senior” starają się nie tylko pozyskać jak najbardziej utalentowanych i charyzmatycznych uczestników, ale także skompletować co sezon jak najbardziej przebojowe jury.

Przypomnijmy, że w piątym sezonie programu wokalne popisy seniorów oceniają Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Tomasz Szczepanik i Alicja Węgorzewska. Ta ostatnia właśnie bardzo podpadła sporej części wiernych fanów show…

Internauci niezadowoleni z rezultatu półfinału "The Voice Senior"

Tegoroczna odsłona “The Voice Senior” powoli dobiega końca. W sobotni wieczór na antenie TVP2 wyemitowano półfinałowe odcinki programu. Po kolejnych eliminacjach w programie pozostało już tylko ośmioro najlepszych uczestników. Jak można się było domyślać, poszczególne decyzje trenerów nie wszystkim przypadły do gustu.

Szczególne kontrowersje w mediach społecznościowych wzbudziła przede wszystkim eliminacja pani Walerii z drużyny Alicji Węgorzewskiej.

Dowodem na to są liczne komentarze na oficjalnym profilu show w serwisie Instagram.

  • A gdzie Waleria?
  • To jest jakiś żart, pani Waleria powinna przejść do finału
  • Pani Waleria powinna być w finale!
  • Rozczarowanie, pani Waleria powinna być finale i ten finał wygrać. Słabo, pani Alicjo, słabo - komentują internauci.

Warto dodać, że znalazły się również osoby, które bronią decyzji jurorki.

SUPER, gratuluję odważnej decyzji i nie ciągnięcia na siłę pani Walerii. Rozumiem, skąd sympatia do osoby, ale bez przesady, żeby wykluczać lepszych uczestników. Pan Tadeusz zasługuje na finał! A nad panią Walerią nie płaczcie, przecież Alicja zaprosiła ją na koncert, a i tak daleko zaszła - podsumowała jedna z fanek programu.

Zgadzacie się?

ZOBACZ TEŻ: Produkcja "The Voice Senior" narzuca trenerom, kogo mają wybrać? Rodowicz przyznała się do TAJNYCH ZEBRAŃ