Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek z "Rolnika" wygadał się o dziecku! Najpierw przeprowadzka, a teraz takie nowiny
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.02.2024 09:43

Waldek z "Rolnika" wygadał się o dziecku! Najpierw przeprowadzka, a teraz takie nowiny

Rolnik szuka żony
Waldek z "Rolnik szuka żony" wygadał się o dziecku, fot. Kadr z"Rolnik szuka żony", TVP

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów jubileuszowej edycji. Najwięcej uwagi przyciąga Waldek, który przed kamerami potrafił narobić niemałej afery, a teraz związał się z Dorotką. Para musi jednak cały czas odpowiadać na domysły internautów. Rolnik, chcąc uciąć pewne plotki, wygadał się na temat dziecka. Teraz już nie mogą się wycofać.

Waldek z "Rolnik szuka żony" znalazł partnerkę w programie

Waldek był jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci programu TVP. Przed kamerami nie mógł zdecydować się na partnerkę, a jeszcze podczas trwania show wyszło na jaw, że rolnik utrzymywał kontakt także z innymi kobietami.

Do finału "Rolnik szuka żony" dotrwał z Ewą, choć na podsumowaniu okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasy. Wtedy to bohater zaskoczyć Martę Manowską i widzów ujawniając, że zdecydował się na inną kandydatkę. Wraz z Dorotką aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, by pokazać kulisy relacji.

Nie brak jednak domysłów o rozstaniu bohaterów. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że internauci zaczęli podejrzewać najgorsze. Waldek, próbując się bronić, powiedział o słowo za dużo. Teraz już wszystko jest jasne. 

Waldek z "Rolnika" pokazał TAKIE widoki, że zapiera dech! I niech mu teraz ktoś zarzuci brak romantyzmu Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę

Waldek z "Rolnik szuka żony" reaguje na plotki o Dorocie

Duet nie ma łatwego zadania w związku z dzielącymi ich kilometrami. Na co dzień Dorotka mieszka 300 kilometrów od gospodarstwa Waldka, co nie sprzyja wspólnemu życiu. Co więcej, internauci tylko czekają na jakieś wzmianki o pogorszeniu się ich relacji.

Dzieli nas te 300 km. Jest to dosyć duża odległość i trochę to ogranicza nam spotykanie się i poznawanie - wyznał Waldek w rozmowie z "Faktem".

Mimo odległości para "Rolnik szuka żony" stara się spędzać ze sobą ważne wydarzenia. Razem świętowali Boże Narodzenie, a także zimowe ferie wraz z synami. Ostatnia aktywność rolnika dała jednak spore powody do spekulacji internautów.

Waldek pokazała kadry z zabawy karnawałowej, na której znaleźli się bohaterowie programu TVP. Wśród bawiących się osób zabrakło jego ukochanej Dorotki. To wystarczyło, by pojawiły się plotki o ich kryzysie. Rolnik nie czekał z wyjaśnieniem.

Śmieszą mnie te insynuacje, te komentarze tych ludzi, którzy ciągle wątpią w nas, którzy myślą, że ja tam po prostu zagrałem coś w programie czy byłem tam tylko na pokaz. Wszystkich hejterów i tych, którzy mi nie życzą dobrze, pragnę uspokoić. Mamy się doskonale - zapewniał.

W ferworze obrony związku bohater telewizyjnego show pokusił się o kilka szczegółów. Nagle padło stwierdzenie związane z dzieckiem. Rolnik nie zdążył ugryźć się w język.

Waldek z "Rolnik szuka żony" o dziecku z Dorotą

Zarówno Waldek jak i Dorotka mają za sobą związki, które zakończyły się dziećmi. Duet chce jednak stworzyć rodzinę, a chłopcy mają okazję spędzić ze sobą sporo czasu. Rolnik wierzy, że w przyszłości uda im się powiększyć radosną gromadkę.

Chłopcy na szczęście spotykają się ze sobą. Byli razem na wakacjach w Szczecinie, byli też u mnie w gospodarstwie. […] Dobrze, że oni są w jednym wieku i tych spięć jest bardzo mało. Bardzo lubię dzieci i chcę jeszcze też mieć dziecko z Dorotką. Daj Boże, żeby się nam udało! - wygadał się podczas rozmowy.

Co więcej, już niedługo bohaterowie "Rolnik szuka żony" będą mogli w pełni cieszyć się związkiem. Okazuje się, że para planuje wspólnie zamieszkać już w czasie tegorocznych wakacji. Wygląda na to, że mimo plotek internautów duet ma się dobrze i planuje wspólną przyszłość.

Rolnik szuka żony
Waldek z "Rolnik szuka żony" wygadał się o dziecku, fot. Kadr z"Rolnik szuka żony", TVP
Rolnik szuka żony
Waldek z "Rolnik szuka żony" wygadał się o dziecku, fot. Kadr z"Rolnik szuka żony", TVP
Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
Waldek z "Rolnik szuka żony" wygadał się o dziecku, fot. Instagram

Źródło: Fakt