Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda wraca do "Na Wspólnej". Odeszła po 16 latach, a teraz takie wieści
Karolina Kurek
Karolina Kurek 29.02.2024 14:25

Gwiazda wraca do "Na Wspólnej". Odeszła po 16 latach, a teraz takie wieści

"Na wspólnej"/ Małgorzata Socha
Małgorzata Socha "Na wspólnej", fot. KAPiF

Serial “Na wspólnej” emitowany jest od 21 lat i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, wśród fanów. Wielbiciele produkcji mają powody do radości, ponieważ, jak przekazano, do formatu powraca jedna z najbardziej lubianych postaci. Domyślacie się o kogo chodzi?

"Na wspólnej" hitem TVN

“Na wspólnej” to polski serial obyczajowym emitowany na kanale stacji TVN od 2003 roku. Fabuła formatu dotyczy grupy kilku przyjaciół, którzy wiele lat wcześniej przebywali w domu dziecka. Już jako dorośli założyli spółdzielnię, którą zarządza apartamentowcem przy ulicy Wspólnej 17. 

Głównymi bohaterami produkcji jest rodzina Ziębów, czyli  Maria i Włodek Ziębowie, ich córka Renata oraz jej partner Sławek, druga córka Monika, ich synowa Żaneta i jej mąż Wojtek oraz syn Bogdan. Kolejnym wątkiem  jest rodzina Basi Brzozowskiej, Romana i Ewy Hofferów, Igora Nowaka oraz  Zimińskich. Utwór przewodni “Na wspólnej” wykonał Krzysztof Krawczyk.

Córka Tomasza Oświecińskiego zaczęła karierę w wieku 6 lat. Pamiętacie jej początki w "Na Wspólnej"? "Na Wspólnej": Kochanka Kamila zacznie rodzić, sytuacja stanie się dramatyczna. Odcinek 3691 zmrozi krew w żyłach

Aktorzy "Na wspólnej"

Produkcja emitowana jest od ponad 20 lat. W tym czasie na ekranie przewinęło się sporo znanych i lubianych aktorów. W głównej obsadzie do dziś są obecni m.in. Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Guzik, Wojciech Błach, Sylwia Gliwa, Anna Cieślak, Wojciech Brzeziński, Jakub Wesołowski, Renata Dancewicz, Kazimierz Mazur czy Lucyna Malec.

W “Na wspólnej” grali m.in. Leszek Lichota, Matylda Damięcka, Joanna Moro, Małgorzata Pieczyńska, Paweł Deląg czy Tomasz Schimscheiner. Teraz ogłoszono, iż jedna z gwiazd formatu powraca do serialu.

O kogo chodzi?

Wielki powrót do "Na wspólnej"

Małgorzata Socha w 2006 roku rozpoczęła pracę na planie “Na wspólnej”, wcielając się w postać Zuzy, partnerki, a potem żony Kamila Hoffera, granego przez Kazimierza Mazura. Na przestrzeni lat, aktorka stała się jedną z najbardziej utalentowanych i rozchwytywanych w branży . W 2022 roku podjęła decyzje o odejściu z serialu. Artystka przez długi czas nie wyjawiała powodów decyzji, w końcu zdobyła się na wyznanie, iż miało to związek z dużą ilością projektów, w których bierze udział. 

To jest kolejny krok. Ja myślę, że to jest taka decyzja, którą było mi bardzo trudno podjąć, ale z drugiej strony, to też jest taki wyjątkowy dla mnie projekt i myślę, że będzie mi trudno tak do końca zrezygnować - mówiła w rozmowie z portalem “JastrząbPost”.

Niedawno Socha jednak pochwaliła się, iż powraca do “Na wspólnej”. Portal tvn.pl przekazał, iż aktorka ponownie pojawiła się na planie. A tak serialowa “Zuza” wspomina swój pierwszy dzień w formacie.

Mój pierwszy dzień na planie "Na Wspólnej" był dla mnie absolutnie wyjątkowy. Ja wtedy marzyłam, żeby grać w tym serialu. (...) Nie było wiadomo czy ja zostanę na stałe w tym serialu.(...) I tak proszę, poszło - piętnaście lat! - opowiadała.

Cieszycie się z powrotu Zuzy Hoffer?

Ekipa
Ekipa “Na wspólnej”, fot. KAPiF
Ekipa
Ekipa “Na wspólnej”, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Tagi: Na Wspólnej