Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dramatyczny apel ciężarnej Anny z "Rolnika"! Poród za chwilę, a ona w takim stresie
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.02.2024 20:13

Dramatyczny apel ciężarnej Anny z "Rolnika"! Poród za chwilę, a ona w takim stresie

Anna z "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
Anna z "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Anna i Kuba z “Rolnik szuka żony” już wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Niestety, wiele wskazuje na to, że na krótko przed porodem, w życiu uczestniczki programu mogło dojść do wyjątkowo dramatycznej sytuacji.

"Rolnik szuka żony". Anna i Kuba odnaleźli miłość

“Rolnik szuka żony” to jeden z najpopularniejszych formatów TVP, reality show, w którym rolnicy i rolniczki z całej Polski poszukują miłości swojego życia. Wielu z uczestników odnosi sukces.

Udało się to choćby Annie i Kubie z 10. edycji programu. Plantatorka pomidorów malinowych i ogórków szklarniowych zgłosiła się do show po nieudanym, pięcioletnim małżeństwie, które nazwała “nieporozumieniem”.

Również Kuba miał za sobą swoją historię. Mężczyzna jest ojcem trójki dzieci, które do tej pory wychowywał samotnie. I choć początkowo wydawało się, że Ania nastawiona jest do niego dość sceptycznie, nieoczekiwanie połączyło ich wielkie uczucie.

Po serii plotek na ich temat, takie wieści od Iwony i Gerarda z "Sanatorium miłości"! Teraz to już wszyscy będą o nich mówić TVP wzięło się za "The Voice"! Na fotel wraca jeden z byłych jurorów. Pozostali? Czystki większe niż w "Pnś"

W oczekiwaniu na dziecko

Wielbicieli “Rolnik szuka żony” zelektryzowała informacja, która ujrzała światło dzienne jakiś czas po zakończeniu 10. edycji programu. Okazało się, że Ania i Kuba spodziewają się dziecka!

Dzięki mediom społecznościowym, bohaterowie show pozostają w stałym kontakcie z fanami, którym przekazują na bieżąco kolejne dobre wieści. W rozmowie z Martą Manowską wyjawili też, że maleństwo przyjdzie na świat przed kolejnymi świętami.

Dumny tata zdążył wyjawić już, że w jego życiu pojawi się kolejny syn. I choć wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić sielanki Ani i Kuby, w życiu rolniczki prawdopodobnie doszło do dramatycznej sytuacji, o której poinformowała na Instagramie.

Anna z "Rolnik szuka żony" informuje o dramacie

Na krótko przed porodem Anna z “Rolnik szuka żony” mierzy się najprawdopodobniej z osobistym dramatem. Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie mężczyzny i poinformowała o jego zaginięciu.

Zaginiony Robert Stasiak. Ostatni raz widziany w sobotę 24.02.2024 przy restauracji Sphinks w Kaliszu w godzinach wieczornych. Ktokolwiek miał kontakt z Robertem od tego dnia lub widział jego osobę, proszony jest o kontakt, nr telefonu 505 356 849 - czytamy w poście byłej uczestniczki show.

Anna nie napisała, czy mężczyzna jest jej bliskim, niewykluczone zatem, że została tylko poproszona o udostępnienie jego wizerunku z ogłoszeniem. Tak czy inaczej, mamy ogromną nadzieję, że zaginiony odnajdzie się cały i zdrowy.

instagram Ani Derbiszewskiej
fot. instagram.com/aniaderbiszewska