Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nela Mała Reporterka ma już 19 lat! Tak teraz wygląda
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.04.2024 18:07

Nela Mała Reporterka ma już 19 lat! Tak teraz wygląda

Nela Mała Reporterka
fot. KAPiF

Nela Mała Reporterka jest uwielbiana przez tych, którzy oglądali jej wyprawy. Okazuje się, że teraz ma już 19 lat i bardzo się zmieniła. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda!

Nela Mała Reporterka ulubienicą najmłodszych

Nela Mała Reporterka przyszła na świat w 2005 roku. Zdobyła sławę jako główna bohaterka serii popularnych książek dla dzieci. Jej prawdziwe nazwisko jest tajemnicą, jednak projekt ten jest dziełem jej rodziców. Nela jest autorką dwudziestu książek, które tworzyła przy wsparciu redakcyjnym swoich rodziców. Pierwsza książka została opublikowana w 2014 roku, gdy Nela miała 8 lat.  

Od tamtego czasu Nela pojawiała się także w telewizyjnych programach, najpierw na TVP 1, a później na TVP ABC. Od 2019 roku jej reportaże były dostępne na antenie TVP Polonia na całym świecie.  W latach 2016-2017 Nela prowadziła własny cotygodniowy program radiowy w Radiu dla Ciebie.

Minęło wiele lat od kiedy Nela zaczęła swoją przygodę w mediach. Mimo tak długiego czasu dziewczyna jest dalej w nich obecna. 

Filip Chajzer otworzył nowy biznes, a w "DDTVN" taki materiał... To nie pomoże byłej gwieździe stacji Rozenek wskoczyła do wanny w "DDTVN". Na żywo wzięła kąpiel w… Aż nam słabo się zrobiło…

Nela Mała Reporterka w mediach społecznościowych

Poza tradycyjnymi mediami Nela aktywnie uczestniczy także w życiu internetowym. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 30 tysięcy osób. Internauci nie mogą się nadziwić, jak szybko ulubienica najmłodszych dorasta.

Nela nie aktualizowała swojego Instagrama od ponad roku, więc jej występ w programie "Dzień Dobry TVN" był świetną okazją, aby zobaczyć, jak teraz wygląda. Podczas tego występu pojawiła się delikatnie umalowana, z nową grzywką.

Co powiedziała o swoim aktualnym życiu Nela w “DDTVN”?     

Nela w "Dzień Dobry TVN"

Okazuje się, że w przyszłości Nela planuje połączyć podróże po różnych zakątkach świata z pracą naukową. W wieku 19 lat pojawiła się w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie podzieliła się swoimi ambitnymi planami. 

Wyjawiła, że zamierza zdać maturę z języka angielskiego i geografii. Nela marzy również o studiach z zakresu biologii morskiej. Nie chce studiować w byle jakim miejscu, tylko na Hawajach. Ten nietypowy kierunek studiów idealnie współgra z jej ostatnią pasją - fotografią morską. 

Poniżej dawne i nowe zdjęcie Neli. 

Nela Mała Reporterka kiedyś, fot. KAPiF
Nela Mała Reporterka kiedyś, fot. KAPiF
Nela Mała Reporterka dziś, fot. screen DDTVN
Nela Mała Reporterka dziś, fot. screen DDTVN