Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.05.2024 14:14

Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu

Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu
fot.KAPiF

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński to jeden z ulubionych duetów widzów “Dzień Dobry TVN”. Podczas jednej z emisji prezenter zostawił telewizyjną partnerkę na wizji. Co się wydarzyło?

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński w "Dzień Dobry TVN"

Po znaczących przemianach w ramówce śniadaniowej stacji TVN zachowano pięć par prowadzących. W aktualnej konfiguracji widzów witają: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.  

Szczególną uwagę przyciąga teraz para Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego, którzy przed restrukturyzacją prowadzili program "Dzień Dobry TVN" w zupełnie innym składzie. 

Była prowadząca "Rozmów w toku" występowała wtedy z Agnieszką Woźniak-Starak, która teraz zadebiutowała jako prowadząca w programie "Mam talent!". Krzysztof Skórzyński natomiast niedawno tworzył duet z Małgorzatą Rozenek, którą aktualnie można oglądać w programie “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. 

Filip Chajzer otworzył nowy biznes, a w "DDTVN" taki materiał... To nie pomoże byłej gwieździe stacji Rozenek wskoczyła do wanny w "DDTVN". Na żywo wzięła kąpiel w… Aż nam słabo się zrobiło…

Krzysztof Skórzyński zostawił Ewę Drzyzgę na planie "DDTVN"

Widzowie telewizyjni lubią nietypowe sytuacje i wpadki, które zdarzają się na żywo. W odpowiedzi na te oczekiwania prowadzący programów porannych, takich jak "Dzień dobry TVN", są gotowi na niespodzianki. 

Nietypowe zdarzenia są tutaj rzeczą znaną od dawna. Często prowadzący muszą szybko reagować, gdy sytuacja wymyka się spod kontroli i nie jest zgodna z planem.  

W środę poranną edycję programu prowadzili Krzysztof Skórzyński i Ewa Drzyzga. Jednak w trakcie programu gospodarz opuścił studio, co spowodowało, że na scenie pozostała tylko Ewa Drzyzga. Na szczęście Mateusz Hładki zastąpił Krzysztofa i kontynuował prowadzenie programu u boku Ewy.

Prezenter zdecydował się nagle opuścić studio i dołączyć do ekipy programu porannego na plaży w Pradze. Tam właśnie Sandra Hajduk prowadziła relację na żywo.

Zostawiam Ewę w najlepszych możliwych rękach, czyli w rękach Mateusza - powiedział. 

Krzysztof Skórzyński znów pojawił się na antenie

Ewa Drzyzga oraz Mateusz Hładki kontynuowali program, omawiając najnowsze trendy ślubne oraz spotykając się z uczestnikami programu "The Traitors. Zdrajcy". Następnie postanowili sprawdzić, czy dziennikarz już dotarł na plażę.      

Ciekawa jestem, czy juz Krzyś dotarł z tym koszykiem na plażę, żeby wesprzeć Sandrę i Darię?

Wtedy Skórzyński pojawił się zza zarośli.

Umawiałem się z Sandrą, że wyskoczę z krzaków, więc z krzaków idę – oznajmił.

Lubicie ten duet w “DDTVN”?

Skórzyński opuścił studio
Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu, fot. screen DDTVN
Skórzyński opuścił studio
Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu, fot.Instagram