Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Krzysztof Skórzyński

Krzysztof Skórzyński

Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu
01.05.2024 14:14 Skórzyński opuścił studio "DDTVN" w trakcie programu

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński to jeden z ulubionych duetów widzów “Dzień Dobry TVN”. Podczas jednej z emisji prezenter zostawił telewizyjną partnerkę na wizji. Co się wydarzyło?

Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
02.12.2023 12:31 Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie kryli zaskoczenia

Takiego obrotu spraw nie mógł przewidzieć nikt! Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński nieoczekiwanie powrócili do “Dzień dobry TVN”. Wielbicielom programu opadły szczęki.

Co się wydarzyło w Dzień Dobry TVN?
08.11.2023 15:33 Niecodzienne sceny w "Dzień dobry TVN". Drzyzga zalała się łzami, Skórzyński... zostawił ją samą

W środowy poranek widzowie "Dzień Dobry TVN" zostali powitani przez Ewę Drzyzgę oraz Krzysztofa Skórzyńskiego. Duet coraz częściej przykuwa uwagę widzów ciekawymi zachowaniami. Tym razem wszyscy byli w szoku, gdy prowadzącą zalała się łzami na wizji. Jej programowy kolega bez słowa zostawił ją samą i nagle zniknął.

Dzień dobry TVN
01.10.2023 12:07 Wpadka w "Dzień dobry TVN". Miała być niespodzianka, wyszło jak zwykle... "Nam jeszcze trochę brakuje"

W niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" widzowie byli świadkami kolejnej wpadki na żywo. Ewa Drzyzga nie wytrzymała i skomentowała współpracę w śniadaniówce. Tego nikt się nie spodziewał. Miała być wielka niespodzianka, a skończyło się rozczarowaniem.

Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek
23.07.2023 10:44 To ona zajęła miejsce Małgorzaty Rozenek i prowadzi "Dzień Dobry TVN" ze Skórzyńskim. Widzowie: "Mam mieszane uczucia"

Produkcja "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się nową współprowadzącą dla Krzysztofa Skórzyńskiego. Już w niedzielny poranek powitają widzów w wakacyjnym wydaniu śniadaniówki. Internauci zatęsknią jeszcze za Małgorzatą Rozenek?

Dzień Dobry TVN
01.07.2023 18:17 "Wielkie nieporozumienie". Nowo dobrany duet w "Dzień dobry TVN" nie zachwycił, widzowie wiedzą swoje

W „Dzień dobry TVN” przetoczyła się ostatnio potężna burza. Niestety, zamiast się uspokajać, atmosfera wciąż wrze, a w komentarzach słychać prawdziwe gromy, rzucane na twórców programu. Nowo powstałe duety prowadzących nie przypadły widzom do gustu.

Damian Michałowski, Krzysztof Skórzyński, Dzień Dobry TVN
23.06.2023 08:39 Tak zaczęli "DDTVN" po zwolnieniu połowy prowadzących. Właśnie ogłoszono, co wydarzy się wkrótce

Po niespodziewanych zmianach widzowie z zapartym tchem oczekiwali piątkowego wydania "Dzień Dobry TVN". O poranku powitał ich niespodziewany duet. Sparowanie dwóch dziennikarzy miało swój powód. Temat wielkich zmian nie został "zamieciony pod dywan".

"Dzień dobry TVN"
13.06.2023 07:09 "Dzień Dobry TVN": Krzysztof Skórzyński podpadł fanom. W obecności młodej aktorki obraził widzów

“Dzień dobry TVN” gościło w poniedziałek piosenkarkę Julię Rocką. Przedstawiając ją widzom Krzysztof Skórzyński pokusił się o żart, który nie spodobał się części widzów. Dziennikarz musiał tłumaczyć się w mediach społecznościowych.Niektórzy z widzów “Dzień dobry TVN” wydają się wyjątkowo wrażliwi, o czym przekonać mógł się Krzysztof Skórzyński. Prezenter postanowił wyjaśnić niezręczność w bezpośrednim kontakcie z fanami.

Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek
29.04.2023 14:22 Gdzie się podziała Małgorzata Rozenek? Krzysztof Skórzyński samotnie pojawił się w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek od tygodnia nie pojawiła się w “Dzień dobry TVN”. W sobotę w programie zagościł wprawdzie Krzysztof Skórzyński, ale nie towarzyszyła mu jego ekranowa partnerka. Nagła absencja Małgorzaty Rozenek rodzi pytania. Czy gwiazda przejęła się hejtem, który wylał się na nią po dołączeniu do śniadaniowego show TVN? A może przyczyna jej nieobecności jest bardziej prozaiczna? 

"Dzień dobry TVN"
29.03.2023 16:44 Małgorzata Rozenek pokazała kulisy "Dzień Dobry TVN". Tak spędzają przerwy

Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać fanom, czym zajmują się z Krzysztofem Skórzyńskim podczas przerw w “Dzień dobry TVN”. Okazuje się, że w trakcie odpoczynku nie brakuje również okazji na przepyszny posiłek. Nowa prowadząca “Dzień dobry TVN” zdaje się coraz lepiej odnajdywać w swojej roli. Choć wciąż musi zmagać się z niemałym hejtem w sieci, pokazuje, że potrafi wzbić się ponad to i udowodnić swoją wartość. 

Dzień Dobry TVN
14.01.2023 13:42 Krzysztof Skórzyński zażartował z Małgorzaty Rozenek na wizji. Szybko zareagowała

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński od kilku miesięcy tworzą duet prowadzących w programie "Dzień Dobry TVN". Podczas sobotniego wydania doszło do nietypowej wymiany zdań. Prezenter postanowił zażartować sobie ze swojej koleżanki po fachu. Małgosia i Krzysztof tworzą jeden z najbardziej komentowanych duetów śniadaniowego formatu. Niemalże każdy odcinek z ich udziałem spotyka się z ogromną ilością opinii widzów i nie zawsze są one pozytywne. Jakie wrażenia będą po dzisiejszym odcinku?