Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Gdzie się podziała Małgorzata Rozenek? Krzysztof Skórzyński samotnie pojawił się w "Dzień Dobry TVN"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.04.2023 14:22

Gdzie się podziała Małgorzata Rozenek? Krzysztof Skórzyński samotnie pojawił się w "Dzień Dobry TVN"

Krzysztof Skórzyński, Małgorzata Rozenek
kadr z "Dzień dobry TVN"; KAPiF

Małgorzata Rozenek od tygodnia nie pojawiła się w “Dzień dobry TVN”. W sobotę w programie zagościł wprawdzie Krzysztof Skórzyński, ale nie towarzyszyła mu jego ekranowa partnerka. 

Nagła absencja Małgorzaty Rozenek rodzi pytania. Czy gwiazda przejęła się hejtem, który wylał się na nią po dołączeniu do śniadaniowego show TVN? A może przyczyna jej nieobecności jest bardziej prozaiczna? 

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek znika z programu?

Małgorzata Rozenek, po dołączeniu do ekipy “Dzień dobry TVN”, nie mogła liczyć na ciepłe przyjęcie wśród fanów. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem, internetowi komentatorzy twierdzili, że gwiazda nie nadaje się do prowadzenia show

Prezenterka skrupulatnie udowadniała, że hejterzy są w błędzie i pieczołowicie przygotowywała się do każdego z odcinków. Nieoczekiwanie jednak, już od tygodnia w programie śniadaniowym stacji nie widzimy celebrytki. Co się dzieje?

Jan A.P. Kaczmarek trafił do szpitala, jego stan jest ciężki. "Z tej choroby się nie wychodzi"

Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN" bez Małgorzaty Rozenek

Sobotnie wydanie “Dzień dobry TVN” poprowadzili Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. W programie pojawił się jednak też Krzysztof Skórzyński, który uczestniczył w zdjęciach realizowanych nad Wisłą. 

Przy prezenterze brakowało jednak Małgorzaty Rozenek, a co więcej - gospodarz nie wspomniał nawet słowem o jej nieobecności, co z pewnością rodzić może pewne pytania. Tych jednak w mediach społecznościowych brak.

Fani nie tęsknią za Małgorzatą Rozenek?

Zazwyczaj, gdy w “Dzień dobry TVN” brakuje jednego z prezenterów, w mediach społecznościowych huczy od pytań i wyrazów niezadowolenia. Tak było choćby w przypadku, gdy w jednym z odcinków wydań z Marcinem Prokopem nie pojawiła się Dorota Wellman. 

W przypadku Małgorzaty Rozenek, w internecie panuje jednak cisza jak makiem zasiał. Czyżby naprawdę jej tygodniowa nieobecność w śniadaniowym formacie TVN nie została zauważona przez fanów?

Zobacz zdjęcia: