Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie kryli zaskoczenia
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.12.2023 12:31

Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie kryli zaskoczenia

Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
Rozenek i Skórzyński znowu razem w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF

Takiego obrotu spraw nie mógł przewidzieć nikt! Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński nieoczekiwanie powrócili do “Dzień dobry TVN”. Wielbicielom programu opadły szczęki.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek w nowej roli

Małgorzata Rozenek już od dłuższego czasu nie kryła swoich marzeń dotyczących prowadzenia “Dzień dobry TVN”. W ubiegłym roku wreszcie dano jej szansę, a drzwi do programu stanęły przed “Perfekcyjną…” otworem.

Niestety, jej przygoda nie potrwała zbyt długo. Zaledwie po kilku miesiącach gwiazda musiała pożegnać się z formatem, podobnie zresztą jak wielu innych gospodarzy i to ze znacznie większym stażem.

Wszystko za sprawą nieoczekiwanych zmian obsadowych, na jakie zdecydowała się nowa dyrektor programowa TVN-u Lidia Kazen. W show pozostały tylko trzy pary prezenterów, a marzenia Małgorzaty Rozenek legły w gruzach. Poranny program nieustannie przechodzi zmiany, a właśnie poinformowano o nowej parze, która dołączy do obsady śniadaniówki

W "Dzień dobry TVN" zaczęli mówić o tajemnicach Szymona Hołowni. Słowa Prokopa poszły na żywo, ujawnił prawdę o marszałku Małgorzata Rozenek-Majdan bryluje w Sejmie niczym rasowa posłanka. Przygotowuje się do nowej roli?

Wielki powrót do "Dzień dobry TVN"

Po zakończeniu współpracy z Małgorzatą Rozenek produkcja zaczęła poszukiwania nowych prezenterów, którzy mogliby wypełnić pustkę po popularnych gwiazdach. Rozpatrywany był sam Hubert Urbański, który jednak niemal w ostatniej chwili zrezygnował, o czym jako pierwszy informował portal Świat Gwiazd.

Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował  – zdradził w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z pracowników TVN.

Dowiedzieliśmy się również, kto jeszcze był brany pod uwagę w walce o stanowisko gospodarza śniadaniówki. 

Zatem została zaproszona casting plus Sandra Hajduk, Piotr Kędzierski i Mikołaj Komar. Teraz trwają próby kamerowe tych gwiazd w różnych konfiguracjach. Chodzi o to, by tak dobrać pary, by była między nimi chemia i by wzbudzili sympatię widzów. Redakcja nie chce popełnić błędu jak z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której widzowie nie polubili w tej roli. Na razie wszyscy czworo wypadają dobrze, na luzie, bez spięcia i przede wszystkim naturalnie. Jest szansa, że będą nowymi gospodarzami porannego pasma – zdradza w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z topowych menadżerów Discovery.

W tym samym czasie pojawiły się doniesienia, jakoby była gospodyni “Dzień dobry TVN” miała wkrótce poprowadzić polską wersję show o drag queen, “Drag me out”. Nieoczekiwanie, w sobotę pojawiła się jednak w śniadaniówce i to razem z Krzysztofem Skórzyńskim!

Małgorzata Rozenek wróciła do "Dzień dobry TVN"

Fani, którzy żyli cichą nadzieją na powrót Małgorzaty Rozenek do “Dzień dobry TVN” w roli prezenterki obeszli się jednak smakiem. Gwiazda pojawiła się wprawdzie w sobotnim wydaniu programu, ale jedynie w roli gościa.

Prezenterka zabierała głos w segmencie dotyczącym walki z niepłodnością metodą in vitro. Od wielu lat zaangażowana jest bowiem w proces jej promowania, a ostatnio miała okazję wypowiadać się o niej również w Sejmie.

W odcinku obecny był również Krzysztof Skórzyński, który z ciekawością doglądał działań podejmowanych przez kucharzy programu w kąciku kulinarnym. Wizyta dawnej współpracowniczki z pewnością sprawiła mu ogromną radość.

Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN
Małgorzata Rozenek w “Dzień dobry TVN”, “Dzień dobry TVN”/TVN/02.12.2023
Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN
Małgorzata Rozenek w “Dzień dobry TVN”, “Dzień dobry TVN”/TVN/02.12.2023
Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN
Małgorzata Rozenek w “Dzień dobry TVN”, “Dzień dobry TVN”/TVN/02.12.2023
Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN
Małgorzata Rozenek w “Dzień dobry TVN”, “Dzień dobry TVN”/TVN/02.12.2023
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński, fot. KAPiF