Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Dzień Dobry TVN": Krzysztof Skórzyński podpadł fanom. W obecności młodej aktorki obraził widzów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.06.2023 07:09

"Dzień Dobry TVN": Krzysztof Skórzyński podpadł fanom. W obecności młodej aktorki obraził widzów

"Dzień dobry TVN"
kadr z "Dzień dobry TVN"

“Dzień dobry TVN” gościło w poniedziałek piosenkarkę Julię Rocką. Przedstawiając ją widzom Krzysztof Skórzyński pokusił się o żart, który nie spodobał się części widzów. Dziennikarz musiał tłumaczyć się w mediach społecznościowych.

Niektórzy z widzów “Dzień dobry TVN” wydają się wyjątkowo wrażliwi, o czym przekonać mógł się Krzysztof Skórzyński. Prezenter postanowił wyjaśnić niezręczność w bezpośrednim kontakcie z fanami.

"Dzień dobry TVN". Wpadka w programie

“Dzień dobry TVN”, jak każdy program prowadzony na żywo, narażony jest na wpadki wynikające z nie zawsze do końca przemyślanych wypowiedzi prezenterów lub gości, a także zwykłej złośliwości rzeczy martwych.

Pierwsza z wymienionych miała miejsce podczas poniedziałkowego wydania popularnego show. Krzysztof Skórzyński oraz Małgorzata Ohme gościli w swoim studiu piosenkarkę i aktorkę Julię Rocką. Już na początku, dziennikarz postanowił przedstawić artystkę w dość nietypowy sposób.

Ślub Jakuba Kiwiora zniszczony, załamana panna młoda wydała oświadczenie. Reprezentant Polski i jego żona nie tego chcieli

Krzysztof Skórzyński o "dziadersach"

- No i teraz krótka piłka, Julka Rocka jest razem ze mną. Jeśli o tej dziewczynie nie słyszeliście, to oznacza, że jesteście dziadersami, boomerami i nie wiecie, co się dzieje w internecie - zawyrokował Krzysztof Skórzyński.

- Bez przesady - zaśmiała się wokalistka, na co prezenter odparł, że mówi oczywiście “z przymrużeniem oka”. Nie każdy zrozumiał jednak poczucie humoru dziennikarza, o czym wkrótce przekonać można się było w komentarzach w sieci.

Krzysztof Skórzyński tłumaczy się z "wpadki" w "Dzień dobry TVN"

Internauci nie kryli oburzenia z powodu wypowiedzi Krzysztofa Skórzyńskiego. W komentarzach pod postem “Dzień dobry TVN” na Facebooku zaznaczali, że choć nie mieli wcześniej pojęcia o istnieniu Julki Rockiej, nie czują się dziadersami. W pewnym momencie zainterweniować musiał sam prowadzący.

- Wyraźnie mrugnąłem okiem. Sam jestem dziadersem, bo też panią Julię poznałem dziś. Serdeczności - wytłumaczył się gospodarz programu.

Zobacz zdjęcia: