Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Małgorzata Rozenek pokazała kulisy "Dzień Dobry TVN". Tak spędzają przerwy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.03.2023 16:44

Małgorzata Rozenek pokazała kulisy "Dzień Dobry TVN". Tak spędzają przerwy

"Dzień dobry TVN"
"Dzień dobry TVN/TVN/29.03.2023

Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać fanom, czym zajmują się z Krzysztofem Skórzyńskim podczas przerw w “Dzień dobry TVN”. Okazuje się, że w trakcie odpoczynku nie brakuje również okazji na przepyszny posiłek. 

Nowa prowadząca “Dzień dobry TVN” zdaje się coraz lepiej odnajdywać w swojej roli. Choć wciąż musi zmagać się z niemałym hejtem w sieci, pokazuje, że potrafi wzbić się ponad to i udowodnić swoją wartość. 

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek wypływa na szerokie wody

“Dzień dobry TVN” to bez wątpienia jeden z najważniejszych porannych programów rozrywkowych w polskich mediach, mający swojego konkurenta jedynie w “Pytaniu na śniadanie” TVP. 

Każdy odcinek musi być dopracowany w stu procentach, a wymagający widzowie liczą na to, że dzięki oglądaniu show, będą mogli w relaksujący sposób rozpocząć dzień. Presja, z którą mierzyła się zatem Małgorzata Rozenek na początku swojej drogi w formacie była ogromna

Dziś wydaje się jednak, że gwiazda coraz lepiej radzi sobie z pełnieniem funkcji gospodyni programu. Krytyki w internecie coraz mniej, a oglądając poszczególne epizody show można odnieść wrażenie, jakby prezenterka była w nim od zawsze

Joanna Liszowska wróci do byłego mężą? Milioner ma znowu zabiegać o serce gwiazdy

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński w świetnych relacjach

Niewątpliwie dużą zasługą tak szybkiego zaadoptowania się Małgorzaty Rozenek do nowego miejsca pracy jest wsparcie Krzysztofa Skórzyńskiego, który od pierwszych chwil partnerował jej w programie. 

Para gwiazd świetnie dogaduje się na planie, a ostatnio pokazała nawet, czym zajmuje się w trakcie przerw w show. Na Instagramach gospodarzy zobaczyć możemy nagrania, na których zajadają się wyśmienicie prezentującą się jajecznicą

Przerwa w "Dzień dobry TVN"

- Jak to się mówi, pani Małgosiu, a w przerwie chodziliśmy na… na jajecznicę - śmiał się Krzysztof Skórzyński nawiązując do kultowego cytatu ze słów Jana Pawła II o kremówkach. - Smacznego, późne śniadanie trochę - zachwycał się prezenter. 

Dbająca o dietę Małgorzata Rozenek z pewnością zadbała o to, by danie było przyrządzone w sposób nieodbiegający od jej codziennych przyzwyczajeń żywieniowych. Jest zatem i zdrowo i pysznie! 

Zobacz zdjęcia: 

rozenek.jpg
fot. instagram.com/m_rozenek
małgorzata rozenek.jpg
fot. KAPiF
małgorzata rozenek2.jpg
fot. KAPiF
małgorzata rozenek3.jpg
fot. KAPiF