Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Ostatni odcinek sezonu "M jak Miłość". Emocje sięgną zenitu
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 22.05.2024 07:00

Ostatni odcinek sezonu "M jak Miłość". Emocje sięgną zenitu

Mikołaj Roznerski
fot.: KAPiF

Jak będzie wyglądał finał sezonu “M jak Miłość”? Scenarzyści zapewnią miłośnikom serialu ogrom wrażeń. Fani Mikołaja Roznerskiego muszą przygotować się na mocne wrażenia. 

"M jak Miłość" najchętniej oglądamym serialem

“M jak Miłość” to niewątpliwie jeden z najchętniej oglądanych polskich seriali. Na antenie jest emitowany od ponad dwóch dekad i nadal przyciąga widzów przed telewizory. Dowodem na to jest kilka zdobytych Telekamer.

Opowiada o losach rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół. Dzięki telenoweli ogromną popularność zyskali między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, Kasia Cichopek i wielu innych aktorów. Z serialem od ponad dekady jest również związany Mikołaj Roznerski. Gra obecnie jedną z głównych ról, a jego wątek jest mocno rozbudowany. Widzowie mogą nie być zadowoleni z tego, co zobaczą tuż przed wakacjami. 

Gwiazda "M jak Miłość" wzięła ślub w tajemnicy. Do sieci trafiły zdjęcia z ceremonii Śmierć proboszcza w "M jak Miłość". Barbara w żałobie. Tak smutnych scen dawno nie było

Mikołaj Roznerski w "M jak miłość"

Mikołaj Roznerski w telenoweli wciela się w postać Marcina Chodakowskiego. Na samym początku, gdy dołączył do obsady, jego postać była nieco krnąbrna, ale z czasem scenarzyści pozwolili bohaterowi wydorośleć i tym samym zyskać ogromną sympatię widzów.

Chodakowski jest obecnie ojcem dwojga dzieci, ale w jego życiu uczuciowym sporo się dzieje. Bohater serialu ma za sobą kilka nieudanych związków, a te perypetie fani telenoweli śledzą ze szczególną uwagą. Marcin dostarcza bowiem emocji na ekranie. Czy Mikołaj Roznerski pożegna się z serialem? Sezon zakończy się w niepokojący sposób. 

Jak zakończy się sezon "M jak Miłość"? Mikołaj Roznerski zniknie z obsady?

Wielkimi krokami zbliża się wakacyjna przerwa w serialu “M jak Miłość”. Widzów dzieli zaledwie kilka odcinków od końca tego sezonu. Emocje sięgają zenitu, a w ostatnich odcinkach sporo się dzieje. Zwłaszcza u serialowego Marcina. Fakt opisał, co wydarzy się w ostatnim odcinku.

Okazuje się, że detektyw pomimo wszelkich środków ostrożności padnie ofiarą przestępców. Upozorują oni stłuczkę i wyciągną go z domu. Bohater serialu zostanie ogłuszony, porwany i wywieziony na odludzie. Dojdzie do brutalnego pobicia. Nieprzytomny Chodakowski będzie leżał w kałuży krwi. Jak to się dla niego skończy? 

Na rozwiązanie zagadki, tego czy bohater przeżyje, widzowie będą musieli czekać aż do września. Opisany odcinek zostanie wymiotowany w Dwójce 21 maja.

Myślicie, że będzie to pożegnanie Mikołaja Roznerskiego z serialem, czy scenarzyści jeszcze raz uratują bohatera z opresji?

Mikołaj Roznerski w M jak Miłość, fot. Instagram
Mikołaj Roznerski w M jak Miłość, fot. Instagram
Mikołaj Roznerski w M jak Miłość, fot. Instagram
Mikołaj Roznerski w M jak Miłość, fot. Instagram