Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "M jak Miłość" wzięła ślub w tajemnicy. Do sieci trafiły zdjęcia z ceremonii
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.03.2024 12:36

Gwiazda "M jak Miłość" wzięła ślub w tajemnicy. Do sieci trafiły zdjęcia z ceremonii

M jak miłość
Gwiazda "M jak Miłość" wzięła ślub w tajemnicy, fot.

Widzowie TVP2 od ponad 20 lat mogą śledzić losy bohaterów serialu "M jak miłość". Z biegiem czasu zaczęliśmy przywiązywać się także do odtwórców telewizyjnych ról. W mediach społecznościowych rozpoczęła się lawina gratulacji na wieść o ślubie aktorki. Zdjęcia z ceremonii ujawniły, kto został jej wybrankiem. Pozostaje dołączyć się do życzeń.

Widzowie TVP dorastali z gwiazdami "M jak miłość"

Serial Telewizji Polskiej okazał się ogromnym hitem, który obecnie zbliża się już wielkimi krokami do 2000. odcinka. Pomimo obecnych zmian w stacji telewizyjnej, widzowie nadal mogą śledzić losy ulubionych bohaterów, a te ewoluowały na przestrzeni ostatnich dwóch dekad.

Wraz z nimi przeżywaliśmy wątki miłości, zdrady, a także żegnania się z bliskimi. Scenarzyści wyciskali łzy z naszych oczu, gdy uśmiercali postacie z powodu rezygnacji aktorów lub śmierci ich odtwórców. Dziecięce gwiazdy, które zaczynały swoją przygodę z show-biznesem w "M jak miłość" dziś są dorosłe i często szukają innych ścieżek kariery.

Widzowie TVP zżyli się zarówno z bohaterami serialu jak i ich odtwórcami. O nowinkach z prywatności mogą dowiedzieć się z mediów społecznościowych. To tam pojawiły się zdjęcia z ceremonii jednej z gwiazd "M jak miłość". Aktorka wzięła ślub w tajemnicy.

"Nie chce tego tłumaczyć". Hakiel dosadnie o treningach z Dagmarą. Jedna rzecz przeszkadza mu szczególnie Internet płonie! "Drag Me Out" wywołał skrajne emocje widzów. To będzie największy hit wiosny?!

Gwiazda "M jak miłość" wzięła ślub. Kto jest jej wybrankiem?

Widzowie oglądali rozwój relacji bohaterów na ekranie, a także poza nim. Wszyscy pamiętamy przecież Mikołaja Roznerskiego i Adrianę Kalską, którzy latami tworzyli związek w "M jak miłość" i w rzeczywistości. Ilona Janyst dzieliła kilka kadrów z mężem, który w serialu był jedynie jednym z pacjentów, a Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy występują przed widzami razem z córką.

Gwiazdom udaje się także zaskoczyć fanów TVP prywatnymi nowinami. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje o ślubie jednej z aktorek "M jak miłość". Widzowie nie mieli pojęcia o takich zmianach w jej życiu.

Wraz z uroczym postem Panna Młoda pochwaliła się swoim wybrankiem. Serce zabiło jej mocniej w stronę obcokrajowca. Tylko spójrzcie, jak świetnie wyglądają!

Gwiazda "M jak miłość" pokazała zdjęcia ze ślubu. Nie brak gratulacji

Agnieszka Judycka w "M jak miłość" wcielała się w postać Niny. Kobieta została porzucona przez Leszka, który do reszty oszalał na punkcie Joanny Chodakowskiej (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan). Aktorka zniknęła z produkcji w 2020 roku, jednak fani nadal obserwowali jej poczynania w mediach społecznościowych.

Urocze zdjęcie z ceremonii ślubnej wywołało lawinę gratulacji. Agnieszka Judycka powiedziała "tak" Włochowi, Salvatore Cappuccino, który związał się z Krakowem. W dniu ślubu aktorka zdecydowała się na białą sukienkę mini z ciężkimi obcasami, a jej wybranek postawił na klasyczny garnitur.

Mrs. & Mr. Cappuccino - przekazała gwiazda "M jak miłość".

Internauci nie mogli powstrzymać się od gratulacji. W komentarzach nie zabrakło słów także od gwiazd m.in.: Agnieszki Sienkiewicz i Kasi Dąbrowskiej. Panie grały wspólnie w "Na dobre i na złe".

  • Cudnie!
  • Gratuluję!
  • Ogromne gratulacje.
Agnieszka Judycka wzięła ślub, fot. Instagram
Agnieszka Judycka wzięła ślub, fot. Instagram
Agnieszka Judycka w "M jak Miłość", fot. Instagram
Agnieszka Judycka w "M jak Miłość", fot. Instagram