Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Gwiazda "M jak miłość" ma kłopoty ze zdrowiem. O kulach pojawiła się na imprezie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 28.03.2024 17:15

Gwiazda "M jak miłość" ma kłopoty ze zdrowiem. O kulach pojawiła się na imprezie

Karolina Nowakowska
Karolina Nowakowska, fot. KAPiF

Jedna z czołowych gwiazd “M jak Miłość” na evencie pojawiła się o kulach. To nie pierwsze ważne wydarzenie, gdy aktorka zjawiła się z kontuzją. Co się wydarzyło?

Fenomen "M jak miłość"

Popularny wśród widzów serial "M jak miłość" zyskał wielką popularność od momentu swojej premiery 4 listopada 2000 roku na antenie TVP 2. Od tego czasu opowiada historię rodu Mostowiaków, obejmującą kilka pokoleń. Akcja rozpoczyna się w dniu 40. rocznicy ślubu Barbary i Lucjana Mostowiaków, będących nestorami rodziny. 

Losy tego rodu zdobyły sobie lojalnych fanów, a przez 24 lata od debiutu serialu, wyniki oglądalności nadal są imponujące. Od lat w "M jak Miłość" pojawiały się wielkie gwiazdy polskiego kina, w tym: Witold Pyrkosz, Małgorzata Kożuchowska, Emil Karewicz, Agnieszka Perepeczko, Kacper Kuszewski, Dominika Kluźniak, Barbara Kurdej-Szatan oraz Artur Barciś.

Karierę dzięki “M jak Miłość” zrobiła również Karolina Nowakowska.

Niebywała przemiana gwiazdora „M jak miłość”! Zmniejszył żołądek i już nie waży 160 kg. A to dopiero początek metamorfozy Był gwiazdą "M jak Miłość" i "Europa da się lubić"? Nagle zniknął z show-biznesu. Sprawdziliśmy, czym zajmuje się Steffen Möller

Kariera Karoliny Nowakowskiej

Karolina Nowakowska rozpoczęła swoją karierę w show-biznesie jako młoda osoba, debiutując w programie "Domowe przedszkole" na antenie TVP. Od tego czasu, 41-latka zagrała w licznych popularnych produkcjach, takich jak "Kariera Nikosia Dyzmy", "Zostać miss 2", "Na Wspólnej", "Randka w ciemno" czy "Och Karol 2". Jednak to jej rola Olgi w serialu "M jak miłość" przyniosła jej największą rozpoznawalność.

Nowakowska na nowych zdjęciach prezentuje się promiennie i pełna energii, mimo upływu lat. Choć zmieniła fryzurę, wciąż pozostaje blondynką. Jednak największe przemiany zaszły w jej życiu zawodowym. Kilka lat temu podjęła się roli "life coacha" i "trenerki zmiany". W internecie opisuje siebie w ten sposób:

Jestem kobietą, która po trzydziestce wzięła życie w swoje ręce i zawalczyła o swój rozwój i drugą karierę zawodową. A nawet trzecią. Jestem aktorką i pomagaczem. Buduję też swój biznes online – wzmacniam kobiety. Jestem szczęśliwa, że zaryzykowałam i kilka lat temu wkroczyłam na ścieżkę pracy coachingowej z kobietami. Jestem szczęśliwa, że moje trudne doświadczenia dziś pomagają mi wspierać w zmianie inne kobiety – informuje Karolina na Instagramie.

Karolina Nowakowska ma problemy ze zdrowiem

Karolina Nowakowska doświadczyła jednego nieudanego małżeństwa. Podczas ślubu z Maciejem Zwolińskim aktorka musiała stawić czoła wyzwaniu, gdyż przyszła do ołtarza ze złamaną nogą. 

Bycie panną młodą z nogą w protezie miało swoje zalety - mąż wyniósł mnie z kościoła na rękach - żartowała w rozmowie z “Faktem”. 

Jak się okazuje, teraz również Nowakowska ma podobne problemy. Na jubileuszowych 15. urodzinach Teatru Kamienica, aktorka zrobiła niespodziankę, pojawiając się z ochraniaczem i poruszając się z pomocą kuli ortopedycznej. Mimo tych trudności, jej nastrój pozostał wspaniały. Nowakowska uśmiechała się i promieniała podczas sesji zdjęciowej. Wydarzenie to było także okazją do wspomnień o zmarłym założycielu teatru Emilianie Kamińskim.    

Karolina Nowakowska, fot. KAPiF
Karolina Nowakowska, fot. KAPiF
Karolina Nowakowska, fot. KAPiF
Karolina Nowakowska, fot. KAPiF
Karolina Nowakowska, fot. KAPiF
Karolina Nowakowska, fot. KAPiF