Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Niebywała przemiana gwiazdora „M jak miłość”! Zmniejszył żołądek i już nie waży 160 kg. A to dopiero początek metamorfozy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 23.02.2024 17:16

Niebywała przemiana gwiazdora „M jak miłość”! Zmniejszył żołądek i już nie waży 160 kg. A to dopiero początek metamorfozy

Bartłomiej Nowosielski, fot. KAPiF
Bartłomiej Nowosielski, fot. KAPiF, Instagram

Bartłomiej Nowosielski, znany m.in. z występów w popularnych serialach, takich jak “M jak miłość”, “Barwy szczęścia”, czy “Klan”, przeszedł operację zmniejszenia żołądka. W półtora roku po zabiegu aktor wydaje się być nie do poznania.

Gwiazda "M jak miłość" w walce o zdrowie

Bartłomiej Nowosielski to znany aktor regularnie pojawiający się zarówno na dużym jak i małym ekranie. Fani “M jak miłość” z pewnością kojarzą go z roli Tadeusza Kiemlicza, postaci w którą wciela się już od dwóch lat.

Poza tym artystę podziwiać można na deskach Teatru Ateneum, z którym związany jest od 2008 r. Jego sympatycy mogą również śledzić go w mediach społecznościowych, w których jest zresztą bardzo aktywny.

Choć Bartłomiej Nowosielski może pochwalić się bogatym dorobkiem, w ostatnim czasie w mediach mówi się o nim przede wszystkim w kontekście jego walki o zdrowie. Aktor postanowił bowiem stoczyć “pojedynek” ze swoją otyłością.

Gwiazda "Klanu" wyremontowała mieszkanie… materiałami ze śmietnika. Efekt nie dla każdego Ten serial był wielkim hitem, a TVP wciąż wstrzymuje emisję nowych odcinków. Joanna Kurska jest oburzona

Bartłomiej Nowosielski przeszedł operację

Jakiś czas temu Bartłomiej Nowosielski wyjawił, że zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka. W chwili, gdy postanowił wykonać zabieg, ważył aż 163 kg. Artysta nie krył, że sama ingerencja chirurgiczna to jednak nie wszystko.

Poddałem się endoskopowej operacji zmniejszenia żołądka. Dbam też o aktywność fizyczną, szczególnie podczas zabaw z dziećmi. Córki bardzo mnie motywują. Nie dają mnie oraz żonie szansy na odpoczynek - opowiadał w rozmowie z “Super Expressem”.

Bartłomieja Nowosielskiego wspiera jego ukochana, również aktorka, Ewelina Kudeń. Dzięki rodzinnemu “napędowi” gwiazdor jest w stanie dać z siebie wszystko, by zadbać o swoją kondycję.

Jak wygląda Barłomiej Nowosielski w pół roku po operacji zmniejszenia żołądka?

Bartłomiej Nowsielski wyjawił, że dzięki operacji zmniejszenia żołądka, w pół roku udało mu się zrzucić aż 30 kg. Aktor nie zamierzał jednak spocząć na laurach i wciąż gubi kolejne kilogramy.

Obecnie schudłem kolejne trzy kilo. Powolutku idzie do dołu. Pewnie, że się będę musiał wspomagać jeszcze farmakologicznie, ale na razie jest ok - orzekł artysta.

Co ciekawe, zdradził również, że dbałość o formę nie wymaga od niego sposobu odżywiania się, który mógłby okazać się niekomfortowym lub nader wymagającym.

Nie muszę trzymać jakiejś drastycznej diety. Na początku waga spada bardzo drastycznie, ale potem utrzymuje się na stałym poziomie lub [maleje - przyp. red.] w znacznie wolniejszym tempie - opowiadał “Super Expressowi” Bartłomiej Nowosielski.

Zobaczcie, jak zmienił się Bartłomiej Nowosielski.

Bartłomiej Nowosielski
Bartłomiej Nowosielski, przed operacją zmniejszenia żołądka, fot. instagram.com/bartlomiej_nowosielski
Bartłomiej Nowosielski
Bartłomiej Nowosielski, przed operacją zmniejszenia żołądka, fot. instagram.com/bartlomiej_nowosielski
Bartłomiej Nowosielski
Bartłomiej Nowsielski po operacji zmniejszenia żołądka, wraz z żoną Eweliną Kudeń-Nowosielską, fot. instagram.com/bartlomiej_nowosielski

Źródło: “Super Express”