Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > "M jak miłość". Wiemy, co się wydarzy 12-13 lutego. Oto streszczenie odcinków 1780 i 1781
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.02.2024 14:44

"M jak miłość". Wiemy, co się wydarzy 12-13 lutego. Oto streszczenie odcinków 1780 i 1781

M jak miłość odcinki 1780 i 1781
"M jak miłość" wraca do TVP. Co się wydarzy w odcinku 1780 i 1781?, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP

M jak miłość. Co się wydarzy w odcinkach 1780 i 1781, których emisja będzie miała miejsce 12-13 lutego? Ujawniamy szczegóły. 

"M jak miłość" wraca po świątecznej przerwie

Kultowy serial pojawia się w naszych odbiornikach już od ponad 20 lat, a wciąż zdobywa coraz to większą szerzę fanów. Na naszych oczach widzieliśmy miłosne rozterki, zdrady, śluby, zakładane rodziny, a nawet bolesne śmierci bohaterów. Mimo upływu lat scenarzyści nadal potrafią zaskoczyć wątkami.

Ostatni raz odcinku "M jak miłość" emitowane były jeszcze w zeszłym roku, w czasie Bożego Narodzenia. Wtedy jeszcze nikt nie przypuszczał takiej rewolucji w TVP. Ku uspokojeniu widzów ujawniono, że uwielbiany serial pozostanie nadal w ofercie programowej.

Odliczanie do nowych odcinków już dobiegło końca i możemy zdradzić, co wydarzy się w życiu naszych ulubieńców. Jak potoczą się ich wątki po świątecznej przerwie? Szczegóły poniżej.

Robert Kozyra gorzko o powrocie Skrzyneckiej i Gąsowskiego do Polsatu. Po Miszczaku przejechał jak walec Gwiazda "Love Island" zaskoczyła radosnymi wieściami. Nagle pokazała zdjęcie z noworodkiem

"M jak miłość". Odcinek 1780 (12 lutego)

Popularny serial wraca z pompą już od pierwszego odcinka po przerwie. Zobaczymy w nim Natalię, która weźmie udział w zlocie wychowanków domu dziecka. Na miejscu spotka Adama Karskiego, z którym bardzo szybko odnajdzie wspólny grunt. Nieco mniej szczęśliwie układać się będzie w życiu jej siostry.

Ula nadal będzie walczyć z Bartkiem i zrywie kontakt z Markiem oraz siostrą. Takie zachowanie kobiety wzbudzi niepokój w jej bliskich. Sporo wydarzy się także u pozostałych Mostowiaków. Maria domyśli się, skąd Lisiecki mógł zdobyć pieniądze na adwokata.

Leon z kolei zacznie straszyć przyjaciela Żaka wizją ewentualnych romansów Zofii. Ten w efekcie będzie żądał od ukochanej przysięgi wierności przed księdzem Grzegorzem. Robert wejdzie także w posiadanie zadatku Kiemliczów za sprzedany dom. Co zrobi z pieniędzmi?

Nie zabraknie też nieco zabawnych wątków w wykonaniu Kisielowej, która będzie szykowała się do wyjazdu do sanatorium. Prawdziwym dylematem seniorki okaże się dobór garderoby. 

Odcinek zakończy się mrożącym krew w żyłach zdarzeniem. Elka, Franka i Paweł postanowią dać drugą szansę Arturowi i wspólnie wybiorą się na działkę na Grabinie. Podczas odpoczynku nad wodą Zduńska zacznie się nieoczekiwanie topić. Czy uda się ją uratować na czas?

"M jak miłość". Odcinek 1781 (13 lutego)

Anita dojdzie do wielkiego odkrycia w związku ze swoją matką. Kobieta aktualnie nazywa się Anna Lerman i jest autorką książki o walce z nałogiem, która ostatnia wciągnęła bohaterkę. Ta jednak po poznaniu prawdy będzie chciała zerwać wszelkie kontakty. Czy uda się naprawić dawne błędy?

Marcin dzięki pomocy Ani dowie się, gdzie przybywa Kama. Od razu postanowi ją odnaleźć. Ta wyjawi mu, że jest w ciąży, nie wiedząc, że Chodakowski wie o całej sprawę. Rodzina przyszłej mamy zacznie wypytywać mężczyznę o ich wspólną przyszłość.

Nie zabraknie też scen z udziałem Kasi Cichopek. Kinga Zduńska będzie miała żal do męża o jego ostatnie nawyki żywieniowe. Nie tak miała przebiegać jego dieta…

Kamil zorganizuje za to przyjęcie urodzinowe dla Poli, na którym nieoczekiwanie pojawi się Misiek w roli magika-amatora. Nie on jednak zostanie gwiazdą ceremonii. Dziewczynka będzie wniebowzięta na widok wymarzonego prezentu.

Kiedy oglądać nowe odcinki "M jak miłość"?

Serial "M jak miłość" na dobre wraca do oferty programowej TVP po świątecznej przerwie. Mimo ostatnich zawirowań w stacji scenarzyści pracują w pocie czoła i mają szczegółowo rozpisane losy bohaterów na najbliższe miesiące.

Ich wątki będziemy mogli oglądać w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 w TVP2. Najbliższe odcinki "M jak miłość" już 12 i 13 lutego 2024 roku.

M jak miłość
"M jak miłość" wraca do TVP. Co się wydarzy w odcinku 1780 i 1781?, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP
M jak miłość
"M jak miłość" wraca do TVP. Co się wydarzy w odcinku 1780 i 1781?, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP
M jak miłość
"M jak miłość" wraca do TVP. Co się wydarzy w odcinku 1780 i 1781?, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP
M jak miłość
"M jak miłość" wraca do TVP. Co się wydarzy w odcinku 1780 i 1781?, fot. Kadr z:"M jak miłość", TVP