Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda "Love Island" zaskoczyła radosnymi wieściami. Nagle pokazała zdjęcie z noworodkiem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 12.02.2024 12:00

Gwiazda "Love Island" zaskoczyła radosnymi wieściami. Nagle pokazała zdjęcie z noworodkiem

kadr z programu "Love Island. Wyspa miłości"/TV4
Gwiazda "Love Island" przekazała radosne wieści, fot. TV4

Ekscytujące wieści dla fanów programu “Love Island. Wyspy miłości”! Gwiazda reality show pochwaliła się swoim wielkim szczęściem. Na profilu celebrytki w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem.

"Love Island. Wyspa miłości". Laura i Armin ulubieńcami widzów

“Love Island. Wyspa miłości” to cieszące się niezwykłą popularnością reality show TV4 prowadzone przez niezastąpioną Karolinę Gilon. Obecne na antenie od 2019 r., doczekało się ośmiu edycji, a kolejna rusza już w marcu!

Do czasu startu nowej odsłony formatu, fani wciąż żywo interesują się losami uczestników poprzednich serii. Stale “śledzeni” w mediach społecznościowych są zwłaszcza Laura i Armin, zwycięzcy z października ubiegłego roku.

Para zaskarbiła sobie sympatię widzów “Love Island” i wciąż potrafi rozpalić publiczność do czerwoności o czym świadczyć mogą ostatnie publikacje na profilu Laury na Instagramie.

Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" w odważnych słowach o konkurencji. Ich wyznanie może zaskoczyć wielu Fani dopytywali Anię z "Rolnika" od miesięcy. W końcu zdradziła konkretną datę. Razem z Kubą odliczają dni

Laura z "Love Island" oczekuje na dziecko?

21-letnia Laura zaskoczyła swoich wielbicieli publikując w mediach społecznościowych zdjęcie z wózkiem. Jakby tego było mało, postanowiła zadać fanom pytanie, które szybko stało się tematem plotek.

Gwiazdę interesowała bowiem opinia internautów na temat odpowiedniego doboru imienia dla chłopca i dziewczynki. Wśród miłośników “Love Island” zawrzało. Czyżby naprawdę Laura i Armin spodziewali się dziecka?!

Dziś wszystko jest już wiadome, a sprawę wyjaśnić postanowiła sama uczestniczka show, zamieszczając zdjęcie uroczego noworodka.

Laura z "Love Island" publikuje zdjęcie z noworodkiem

Jak się okazuje, w życiu Laury z “Love Island” naprawdę pojawiło się dziecko, jednak maleństwo nie jest jej potomkiem a… siostrzyczką. Gwiazda udostępniła zdjęcie, na którym zobaczyć możemy jak dziewczynka małą piąstką obejmuje palec byłej uczestniczki show.

Wczoraj poznałam swoją siostrzyczkę - napisała zwyciężczyni ósmej edycji “Love Island” wprowadzając swoich fanów w rozczulenie.

Laura z Love Island
fot. instagram.com/laura.golaszewska

Tymczasem nowa odsłona popularnego reality show TV4 już za pasem. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie 4 marca. Warto pamiętać, że zmieniła się pora emisji programu - oglądać będzie go można od niedzieli do piątku o godz. 22.

Tagi: Love Island